Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sta bi vi napravile ?

Ovakva je situacija dog sam se sa jednom korisnicom da cu joj pokloniti cipele samo neka plati postarinu,ona nije bila u mogucnosti uplatiti na racun jel joj je blokiran nego ce slati postom na sto joj ja kazem da ce je ispasti malo skuplje mislici da ce poslati onako da ona uplati i da meni postar donese 15 kn medutim ona je poslala obicno u koverti. I to je eto vec proslo oko tjedan dana ja cekam tih 15 i nema i nema i ja je pitam jel ima barem racun od slanja jel inace kad saljem na zahtjev kupca obicno barem racun spremim imam onda barem neki dokaz da sam poslala. On nije nista to sacuvala i sad mi tvrdi da je bila na posti i da joj je teta tamo rekla da je poslano za Požegu i da je meni dostavljeno na adresu a meni nista nije stiglo nisam luda valjda. A i kako je mogla joj tako nesto reci kad nema ni sifre i nicega da se provjeri uopce slanje posiljke . Mislim necu sad cjepidlaciti za 15 kn ali ipa mi je diglo tlak ta zadnja poruka...Kako bi vi postupile ?
2015 06 09
noup. previse filolzofiranja... previse ako ti nesto netko poklanja onda se potrudis iz zahvalnosti oko te postarine. a ne ovako ako prodje, prodje..ako dodje dodje. svi se mozemo napraviti mutavi.
2015 06 09
uh,koji zapetljanac...nemam pojma....stvarno [:tuzan]
2015 06 09
Ako si vec odlucila pokloniti onda joj plati i postarinu jer najvjerovatnije nije ni poslala 15 kn jer ih nema.
2015 06 09
Za obicno oni nemogu vidjeti jeli nesto stiglo ili nije. To jedino osoba kojoj je poslano zna kada joj je stiglo [:smijesi]
2015 06 09
Mislim ja sam joj rekla da cu joj poslati i da se sigurno zagubilo posto je slala obicno ali bas zbog te zadnje poruke da je ona bila na posti i da joj je radnica tamo rekla da je stiglo na moju adresu nebi poslalo jel je po meni malo bezobrazno jel poslujem vec oko 2 godine na krpicama i znam da je takvo sto ne moguce da ti kazu na posti posto se ne moze nikako vidjeti trag obicne posiljke.....
2015 06 09
Razumijem ja svi smo mi tu jel nemamo love za stvari u trgovini i zato sam i ja tu da nesto jeftino kupim i nesto da uspijem prodati ali nitko nepita mene jel imam ja love za poslati.... Da imam onda nebi napisala da trazim za postarinu ali reko ajde mozda zena nema ipak cu ja njoj poslati makar mi nije stiglo ali ovako nesto pisati da su njoj potvrdili da je meni stiglo na moju adresu to me malo pogodilo.....
2015 06 09
obično slanje može biti provjereno,znam iz vlastitog iskustva..,samo dobra volja djelatnika
2015 06 09
Ljudi su đubrad, to se moraš naviknut ;)
2015 06 09
ok a kako onda leptirica da meni nije nista stiglo a po posti je ? [:sokiran]
2015 06 09
kakve veze ima s uplatom na tvoj racun cinjenica da je njezin blokiran?
2015 06 09
tako draga što ona očito nije ni provjerila,nego tvrdi..,ako prođe prođe
2015 06 09
"On nije nista to sacuvala i sad mi tvrdi da je bila na posti i da joj je teta tamo rekla da je poslano za Požegu i da je meni dostavljeno na adresu a meni nista nije stiglo nisam luda valjda. " ovdje si sve shvatila, nadam se [:smijesi] radi te budalom od prvog vagona. ne vidim svrhu placanja postarine vise nego kosta naknada u bilo kojoj ustanovi za platni promet. osoba koja ocekuje da joj se predmet pokloni jer nema to itekako dobro zna.
2015 06 09
ja sam imala slučaj prije dva tjedna da obična pošiljka nikako nije stizala,muž poludio i otišao na poštu,tamo su provjerili i rekli mu da paket poštar upavo dostavlja..,i kad ono,još nije ni stigao kući,gospođa se javila da je upravo stiglo
2015 06 09
ne znam ja sam izgleda naivna...pa kako sam ja skuzila ne moze uplatiti ako joj je racun blokiran....ne znam ne rauzimjem se bas u to kazem ja sam pristala i jos je upozorila da ce je to ispasti skuplje misleci da ce slati onako preko poste da se uplati pa meni stigne a ne kovertom i to obicno [:ljut]
2015 06 09
1 2