Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

internet bankarstvo

cure prvi puta uplačujem preko toga,kako ide? imam mobilnu aplikaciju od pbz-a..
2015 06 12
zar nitko ne zna? [:place]
2015 06 12
pa pise ti sve kad otvoris aplikaciju. samo citaj...
2015 06 12
Ja imam zabu, al ne vjerujem da je razlicito previse. Citaj samo i ispunjavaj. Tamo gdje je model i pozivni broj, pozivni prazan ostavim, a u model datum upisem i to je to. Upises pimatelja, naziv i iznos..bar kod mene
2015 06 12
i na pbz je tako
2015 06 12
Moraš imati čitač kartice.Za početak; Upišeš br.kartice Upišeš jednokratnu zaporku(Upališ čitač kartice,umetneš karticu,odabir funkcije "Code",upišeš pin te ti on izbaci zaporku) Ideš na opciju (Akcija)novi nalog Upišeš na lijevom stupcu iban osobe kojoj uplačuješ npr. HR098098098098 ako te traži model(oni korisnici koji nisu u pbz-u inače netreba)možeš upisati datum plačanja(npr.26062015) ili svoj oib Ime primatelja Mjesto(nije potrebno) Te u opisu plačanja navedeš npr.Uplata za robu-karmen07-moje krpice ili kako želiš.. Iznos;55(npr.) datum plačanja;isto možeš sama odabrati te klikneš na "spremi za plačanje" označi kvadratić-plati autoriziraj e sad ovako: Ako je upit (Challenge);umetni karticu u čitač;odaberi funkciju sing,te u čitač upišeš br.challenge koji su ponudili,te potvrdiš Ako je drugačije;umetneš karticu u čitač,funkcija menu,upišeš prvo pin,potvrdiš,te upišeš zadnjih 10 br.od ibana(1),ok,sumu 55(2) ok,i na kraju samo ok(3),te ti on izbaci šifru koju upišeš u prozorčić i to bi bilo to [:poljubac]
2015 06 12
za mPBZ joj ne treba citac nego ide preko moba samo s pinom koji je sama odredila
2015 06 12
Al zbilja detaljne upute, meni će dobro poslužiti. [:sokiran] [:sokiran]
2015 06 13
ValentinaTapaji -hvala, meni je ovo koristilo [:smijesi]
2015 06 13