Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Drage cure kako je kod vas?

Pozdrav cure trebam vas savjet,decko i ja bi na more i on zapeo da damo 800 kn za 5 dana za apartman bez klime,3 km od mora i plus ruzan je ful,neznam ja nebi previse al opet nekak gledam po netu i imas ljepsih za slicnu cijenu,pa se sad posvadali kak vi s muskim sto se tice godisnjeg i toga? grrr za poluditi :)
2015 06 13
ne pitaj [:boji]
2015 06 13
Zivimo na moru pa se samo dogovorimo i odemo na plazu [:smije] [:hihot]
2015 06 13
Moj i ja imamo slična razmišljanja, kao i želje, tako da uvijek nađemo najpovoljniju opciju, koja uključuje sve što navedemo pod bitno. Ako nam je bitno da apartman ima klimu, odmah to i ustanovimo na početku traženja. Inače, bitno nam je samo da nam datum odgovara oboma i da je lokacija ona koju smo htjeli. Sve ostalo su gluposti i zanemarivo. [:smijesi]
2015 06 13
Mene je samo strah da ne naletim na "lovačku sobu" (apartman) opet!!! [:ljut]
2015 06 13
čak i nije toliko bitna ljepota apartmana...ionako ćete malo boraviti u njemu....ali tolika udaljenost od mora i bez klime.... eeee... to su dobri argumenti da pobijediš u ovom duelu [:kesi] daj mu zadatak da prati crno jaje ili ponudu dana.... ima jako dobrih aranžmana za malu lovicu.... neka on nađe nešto novo.... ti ćeš "pobijediti"....a ispast će da je ipak po njegovom [:smije] [:hihot]
2015 06 13
Imam kucu na moru pa smo tamo svake godine [:vrti]
2015 06 13
Sva sreća ja imam mali apartman na moru blizu plaće, a i klimu smo si stavili, pa kako smo si napravili tako nam i je, nije loše sve u svemu [:smijesi]
2015 06 13
800kn za 5 dana a draga koliko para toliko muzike šta drugo reć [:jezik]
2015 06 13
istina, to je odlična cijena z a 5 dana.. negdje je noć za jednu osobu 500kn tokom sezone (rastovača) blizu plitvica.. ove godine ako bog da, mi ćemo šator i u kamp.. [:smijesi]
2015 06 13
- 5 noćenja za 6 osoba za 1.254kn 3 PARA kupe 2 ponude i imaju 10 NOĆENJA !!!!!!! za 2500 kn [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 06 13
Svaka čast ma nekako mi je to čudno u nas u predgrađe Splita drugi red iznad ceste apartman za svoje ili četvero jr od 60-80€ dnevno tako da svaka čast zato sam i rekla koliko para toliko muzike a i ima vjerujtre mi razlike od apartmana do apartmana,sad je najnovije šta se traži bazen iako ste uz more gosti to jako traže i jako dobro plaćaju [:sokiran]
2015 06 13