Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

voljela bi čuti i vaše mišljenje....

kupujem stvar u vrijednosti 600 kn, osoba nije iz istog grada kao i ja i jedina opcija je pošta... preporučeno... Nakon dosta šturog pojašnjavanja stanja predmeta, napokon uspijem nešto i saznati i zamolim i podatke s napomenom da uplaćujem iznos u ponedjeljak. Osoba mi šalje samo broj tekućeg računa, nakon moje molbe da mi pošalje ime, prezime i adresu jer ne uplaćujem mali iznos osoba se više ne javlja... Vaše mišljenje bi voljela čuti.... Hvala
2015 06 14
bjež od toga [:vrti] [:vrti]
2015 06 14
Mislim da ti je i samoj jasno sve. Osim ako imas viska 600 kuna, u tom slucaju ti sibnem i svoj iban [:hihot]
2015 06 14
ma bjež [:sokiran]
2015 06 14
bježi bježi
2015 06 14
Cudno, pogotovo što se radi o tolikom iznosu da ti ne da neke osnovne podatke, čak i za najmanju uplatu ti treba ime i prezime,koliko je prošlo od zadnje poruke?.
2015 06 14
tako sam i mislila pobjeći glavom bez obzira, ali dala mi je iban... a obzirom se ovdje negativne ostavljaju za svaki "klinac".... to bi bilo kao uzimanje podataka, a moja neuplata [:tuzan]
2015 06 14
Koliko povratnih ima?
2015 06 14
povratne su ok, ima jednu negativnu, ali svi znamo da te povratne znače vrlo malo....
2015 06 14
a draga moja,pa i nije ti dala podatke,kakvu bi ti ocjenu trebala napisati, [:smije] e,mogla bi meni ta probat,pa da je ja dočekam ah,nek proba samo ako smije [:smije] nek da podatke prvo [:ljut]
2015 06 14
Neka posalje pouzecem, ako je sve posteno, nebi trebao biti problem, a nije mala svota u pitanju! Briga te onda za ime i prezime!
2015 06 14
A cujes mozda ne znace, mozda znace . Ovisi sto je skrivila , a koliko je pozitivnih na tu jednu negativnu?
2015 06 14
Cure koje ne muljaju bit ce dostupne stalno, pogotovo kad je takav iznos u pitanju. Nemoj.
2015 06 14
Pričekaj možda se nije stigla javit. Ali kad je već ta cifra ako se javi, ja bi išla na pouzeće . Daj još tih 9 kn više pa si mirna. Ako se ne javi možda i bolje.
2015 06 14
Iskreno nebi mi palo ni na kraj pameti toliku svotu uplatiti nekome na osnovu par povratnih i još bez podataka. Pogotovo ako je i komunikacija bila na nižem nivou.
2015 06 14
1 2 3