Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Fejk parfem-sto da radim???

Danas sam dobila ociti fejk parfem iako sam prodavacicu prije kupovine pitala radi li se o originalu, da kasnije ne bi bilo zabune. Naravno da je rekla da je. Imam i slike za usporedbu izmedju laznog i original parfema, uz cinjenicu da parfem ne mirisi na doslovno nista. Kontaktirala sam prodavacicu i jos cekam odgovor Sto mi je za ciniti?
2015 06 15
Tražiti je da ti vrati novac, a ti njoj parfem. Ako neće tako, ostavi negativnu jer je lagala o proizvodu. [:vrti] Znam da negativna nije neka utjeha, ali njoj će ugroziti povratne informacije, a prije toga probaj je "stisnuti" da ti vrati novac. Sretno! [:smijesi]
2015 06 15
To je jedino sto zelim. Svoj novac nazad, bet drame. Ne znam je li moguce da netko ne zna da prodaje fejk. No opet, to nije moj problem. Olus laganje- parfem je otvoren samo za slikanje a bocica izgleda ko da je kamion presao preko nje [:frustriran]
2015 06 15
Tako je - to nije tvoj problem. Ako je korisnica poštena, vratit će ti novac jer će vidit pogrešku i trebalo bi joj zadovoljstvo kupca biti bitno. Ako ne bude htjela vratit novac, znat ćeš da je i sama znala da je fejk i prije nego ga je stavila u prodaju. [:znoji]
2015 06 15
Ako ti ne vrati lovu negativna i onavezno stavi ovdje u temu link korisnice. Ima ih puno koje se namnoze i prodaju i dalje fake parfeme kad im se ne ostavi povratna.
2015 06 15
Ima 100% povratnih informacijapa sumnjam da ostale cure su jadne nasjele. No medjutim inace sam kolekcionar parfema, kroz moju kolekciju proslo je 200 razlicitih bocica, izmedju ostalih i ona koju sam kupila od clanice, tako da sam bez problema uocila cim sam ga otvorila. Naisla je naime na krivu osobu za uvaljivanje fejkova
2015 06 15
Link korisnice?
2015 06 15
Natasa ovdje je bio profil sa preko 100 poz.povratnih a korisnica si ih je sama ostavljala a pritom prodavala fake parfeme i varala kupce. Blokirana je no profil nije tesko napraviti.
2015 06 15
Cudno da nisi trazila kod parfema za provjeru.
2015 06 15
Evo samo dokaza da je parfem fejk (usporedba original bocice), uz to sto parfem ne morisi apsolutno po nicem Fejk bocica nema batch code gdje original ima a i natpis Bvlgari je skroz lose uradjen [slika:1051c327-6d8a-4f56-9168-3ba40facb193] [slika:2179e1f3-6c69-455b-a598-e2363eacc159]
2015 06 15
Da, sada se i sama sebi cudim. Opet, mogla mi je dati code s kutije koji je uspjesno laziran. Pitala sam je li original pa sam mislila da je to dovoljno. Znam, naivno glupo
2015 06 15
ma zalipi joj negu i trazi pare. lagala je i tu je kraj priče [:frustriran] [:frustriran]
2015 06 15
Nema tu što biti naivno i glupo. Pitaš i očekuješ istinu. A to što nisi tražila code ne sekiraj se, mogla ti je dati i code sa prvog takvog parfema u parfumeriji. Daj link korisnice.
2015 06 15
Ja ne bih još stavljala negativnu, prvo bih tražila novce natrag i vidjela kako se prodavačica ponaša. Možda( veliko možda) stvarno nije znala ili je i njoj netko uvalio fejk pod original.
2015 06 15
Strpit cu se jos da dobijem odgovor od clanice pa cu vidjeti sto i kako
2015 06 16
1 2