Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

double trouble :))))

dakle... da rezimiram: niču ko gljive poslije kiše kojekakve reklame tipa: još samo danas..... 2 za 1.... 4 u jednu [:hihot] ... 50%sniženja.... 90% jer selim... ponudite, nosite....sa poštarinom, bez poštarine.... itd...itd... .....i bilijun puta do sada smo elaborirale da tko voli nek izvoli... ionako vlada zakon divljeg zapada na krpicama. [:smijesi] ja takve teme u pravilu preskočim iz nekog svog principa....ali ne mogu a da ih ne vidim jer su tu, jer bodu oči !! jutros se ulogirah tražeći nešto... i nađem artikal, poprilična cijena....ali ok... i da ću napisati upit: blinkne mi lampica!!!!!!!!! pa ja ovu krpičarku odnekle znam !!! [:hihot] odoh malo njuškati po tememe... i nije mi trebalo dugo da pronađem korisnicu koja već iz paštete iskače bombastično se reklamirajući sa onih:" sve u pola cijene" provjerim kod nje na profilu: nigdje ni slova o tome !!!! vrag mi nije dao mira.... pronjuškam još malo.... i u većini slučajeva i kod ostalih krpičarki koje na forumu oglašavaju bombastična sniženja, ni riječi o tome na profilu !!!!!!!!!!!! e, pa, stvarno, curke.....skidam kapu!!! ne samo da ste pronašle put da se ilegalno reklamirate..... nego još jednom i bez reklame varate one koje ne prate forum i vaše oglase na forumu!! da mi nije lampica blinknula da sam vidjela korisničko ime pod reklamama na forumu...poslala bih upit za stvar koja košta 120 kn....a mogla sam je dobiti za 60.... a sada više niti da mi netko poklanja !!!!!!!!!!!! lijep pozdrav svima [:poljubac]
2015 06 16
Sve je to ok. Dobro jutro danka [:smijesi]
2015 06 16
dobro pa si skrenula na taj profil, ja nikada ni na jedan nisam od tih što se reklamiraju svratila..ne lažem, zaista-nikada.
2015 06 16
pa da [:smije]
2015 06 16
ma naravno da je ok, Snježana.... žao mi jedino što sam sprcala ovolike godine u guzicu, a svakodnevno se uvjerim da nemam pojma o životu [:kesi] [:kesi] [:hihot] [:poljubac]
2015 06 16
elena23.... ni ja ih ne otvaram....tražila sam po tražilici i našla.... i prije nego što sam poslala upit otišla provjeriti zvono koje mi je zazvonilo na uzbunu [:hihot] i onda malo provjeravala i druge.... ajmeeeeeee... stvarno su rijetke one koje oglašavaju sniženja i na forumu i na stranici. [:sokiran] [:frustriran]
2015 06 16
Da, Danka..smatram posto se vec reklamiraju..i znamo da se krse pravila, ali ok..ionako je sve u banani-stavi u naslov na profilu da se oduzme od cijene toliko i toliko posto..ili naznaci ispod svakog artikla..i napomeni da je to snizena cijena! Ovako je cisto varanje..
2015 06 16
suzice.... a valjda misle da mi koje nemamo život ne moramo imati ni love [:hihot] [:hihot] [:poljubac]
2015 06 16
Upravo to danka.. [:poljubac] Svaki dan nesto novo naucimo bez obzira na godine. Samo znam da ove krpice ne funkcioniraju nista I vise se uopce ne zivciram [:smijesi]
2015 06 16
Ni ja elena, bas me idbije to silovanje foruma 50% sve hitno jis samo danas , kao da drugi ne zele prodat [:pospan]
2015 06 16
snježo... kao što je suzica napisala: ovo je čisto varanje: ako prođe, prođe.... [:ljut] pa sigurno 70% korisnica ne prati forum i dešavanja na njemu i kupuju po tim "starim" cijenama. .... i isto tako mi je za negativnu kao i one koje oglašavaju fejk pod originale... pa ako prođe, prođe. [:tuzan]
2015 06 16
e cure moje, šta da vam kažem... [:ljut]
2015 06 16
A uredno većina reklamuša, prije silovanja foruma povisi duplo cijene svim artiklima. A k'o fol sve 50%. :-)))))))
2015 06 16
overstock..... eeeeee... to je već triple trouble [:smije] [:hihot] [:poljubac]
2015 06 16
Hihihi, da, da. Nestali mi smajlići sa foruumaaa. Grrrr!
2015 06 16
1 2 3