Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

opa opaaa :)))

Nemogu vjeovati kako sam mogla zapostaviti krpice?! [:smije] i pisanje tema... a i čitanje!!!! [:frustriran] [:smije] Vidim neke novosti i slobodno reklamiranje?! Hahahahahahaha nemogu vjerovati da je adminka popustila!!!! [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Pozdrav svim mojim dragim curkama!! [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 18
Tko je ta adminka???nema tega tu na krpama.. [:vrti]
2015 06 18
[:hihot]
2015 06 18
hahaha, slomili nam adminku pa nastalo bezvlađe [:boji] a baš mi je žao!! Ali sad je znanstveno dokazano da se sa ženama nemože vladati!! [:smije]
2015 06 18
Ja mislim da bi bilo najbolje da se bira novi admin koji će raditi svoj posao redovito... ove cure koje su najviše aktivne, između njih bi se moglo birati pošto imaju vremena biti na krpicama, a i vjerojatno bi brinule za red ovdje [:smijesi] [:smijesi]
2015 06 18
Nema draga više nikog na krpicama prepušteni smo sami sebi.... [:ljut]
2015 06 18
neznam koja bi imala živaca vladati ovim krpama [:smije] [:smije] O Ive moja nisam se udala, radim ti pa ne stignem znaš ovo ono hahahahaha [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] poso - kuća - krevet i tako u krug [:smije] [:smije]
2015 06 18
Poso ,kuća,birtija.... [:smije]
2015 06 18
ja ne vidim problem na krpicama, kreativni nered, igra na srecu i kockanje sa novcima i robom.. kreativni kaos tj
2015 06 18
[:hihot] [:hihot]
2015 06 18