Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Asos kašnjenje pošiljke

Cure iz Splita kasni li kojoj od vas paket s Asosa, moj poslan 31. 05. jos ga nema, ovo je što sam ikad čekala I ako koja zna na koji broj da provjerim u Pošti jel to uopće u Hrvatskoj, pošto nemam tracking number
2015 06 19
Da ja imala isti problem, narucila cipele tamo negdi u 5 mjesec i trebali doc do 28.5... kad sam se javila njima rekli mi da cekam do 6.6... opet nema cipela. Sad su poslala nove, i rekli da je dostava do 22.6. Sad vidit cu dal ce doc... Svakako sam im napisala da je neprofesionalno poslat robu bez ikakvog tracking.... A sta mogu sad nego cekat... ako ne dodu, trazit cu povrat novaca... ali nemam kome ni kako provjeriti u hr postu :( Neznam sta se desava ???
2015 06 20
Ipak je izgleda do Asosa, meni su u Asosu rekli da cekam do 21.6 pa da se javim opet a ja sutra idem na put zato sam i narucila hlače da stignu na vrijeme. A jucer sam zvala poštu u Hercegovačkoj mogu li bar oni provjeriti je li stiglo u Hr pa kad su mi se napokon javili rekli su da im je potrošen telefon pa ne mogu razgovarat [:kesi]
2015 06 20
Svasta.... ja cipele za posal, a sezona debelo u 6.mj.... Javim ako dobijem kakvu informaciju od Asos ili poste. [:tuzan]
2015 06 20
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija