Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ljutaaaaaa

Dakle zanima me da li za ovakve slucajeve ostavljate neutralnu ili negativnu ocjenu. Osobno, nakon razno raznih iskustva, nisam nikada ostavila ni neutralnu ni negativnu ali na ovo sam danas raspizdila. Dakle dogovorim jucer s gospodicnom sacsdesign da uzmimam artikl, dogovorimo primopradju za danas, moli me da u slucaju odustajanja javim..reko nema problema ali nece bit potrebe, nemam razloga za odustajanje, kaze super i to tu završi. Danas posaljem poruku u koliko sati odgovara danas primporedaja, kad ona meni posalje ovo: Pozdrav, jucer zenskica koja se javila prije vas je uzela i sprej i kremu. Jel vam nesto drugo zanimljivo od ove Soleil kolekcije sta je ostalo? Na sta ja ostajm paf jer smatram to izrazito nekorektnim ponasanjem, u porukama nije rekla da postoji nikakva zenskica prije mene i da se vidimo sutra te da javim ako odustanem...DAKLE KOJI VRAG? [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] i jos me pita da li cu jos nesto drugo kupit?????pa ni da je zadnji komad kozmetike ili krpe na ovom svijetu! KATASTROFAAAAAAAA!
2015 06 21
Pa baš.. obično to nove cure tako rade jer nisu svjesne neke naše krpičarske kulture..
2015 06 21
To je bezobrazno. S tobom je dogovorena prodaja i samo je trebalo predaju napravit. Neodgovorno i bezobrazno. Def po meni je negativna, ili tek toliko neutralna da upozoriš ostale. Ja bi po*izdila
2015 06 21
Imate pravo, nisam to nikada učinila, ali ovo zaslužuje par opomenu radi ostalih cura! [:ljut]
2015 06 21
Bezobrazno skroz [:vrti] Trebala ti je reći da ima netko tko je zainteresiran za istu stvar, a javio se prije pa da će ti se javiti u slučaju ako taj netko odustane (tako ja radim)... Ali ovako, baš nekulturno. No mislim da joj ne bi trebala ostavljati nikakvu negativnu, ipak neutralnu... Nije došlo do neke prevare baš...
2015 06 21
i ja mislim tako da eto nazalost moja prva neutralna povratna...dodje mi kao negativna, bas ne volim to...dugoooo sam ovdje i imala sam super iskustva,a ovakve me suradnje odnosno nesuradnje samo zaloste [:znoji]
2015 06 21
Slažem se, to nije za negativnu. I ja sam dobila negativnu zbog slične stvari i smatram da je nezaslužena jer nije došlo ni do kakve prijevare s moje strane.
2015 06 21
Ja se jos jednom izvinjavam, nikad mi nikog nije cilj bilo zeznut ili prec. Zena je odmah pitala za oba proizvoda i javila se prije vas. Ponudila sam vam naravno ako vas nesto drugo interesira da se dogovorimo. Zao mi je sto je ispala tolika strka sad na kraju.
2015 06 21
mislim sada jos i lazete [:pospan] ..stvarno nema potrebe da objavljujem cijelu prepisku! ovo je samo upozorenje ostalim curama, a mozda i vi nesto naucite!
2015 06 21
neutralna definitivno,mogla je odmah reći kako ima zainteresirana kupilica koja sve uzima. [:ljut]
2015 06 21
Puno i previse puta mi se jave cure da cemo se cut i na kraju se vise ni ne jave. Zena se javila prije vas, dala mi svoj broj telefona i dogovorila samnom tocno vrijeme i mjesto. Dok je svijeta i vijeka uvijek je bilo pravilo: ko prvi cura njegova. Ja sam vam odmah javila da je prodano i ponudila drugi dogovor. A ako zelite jos raspravljat ja vas zovem na kavu pa mozemo normalno razgovarat ko dvije zene a ne se skrivat iza ekrana. Ja castim...
2015 06 21
Totalno nekulturno, uvijek na upit odgovorim da je netko već rezervirao ili da se s nekim trenutno dogovaram i ako odustane da ću javiti. Ovo je baš, blesavo bilo od nje [:znoji]
2015 06 21
pa nije ok, blago receno. po meni je to vec dogovorena prodaja tko mi se prvi javi taj ima prednost, ostalima napisem da cu im javiti ako se ne dogovorimo
2015 06 21
Dakle gospodjo draga vi ste sa mnom dogovorili danas primoredaju..nakon sto sam ja vama rekla da necu odustati!!!!!!!!niste rekli da imate vec zainteresiranog kupca!!!! NE ZNAM KOJI DIO PRIMOPREDAJE VAM NIJE JASNO...DOGOVORILI SMO I MJESTO ZENO BOŽJA!!!!! ne vrijedi vam se sada ovuda izvlacit. sto se mene tice daljnja rasprava uopce nije potrebna TEMA I NEUTRALNA SU TU DA UPOZORE OSTALE KORISNICE!one su vam su vam uostalom rekle svoje misljenje, ja mogu samo potvrditi!! nazalost to vam je tako, fer play pa budete vidjela da necete imati ovakvih problema! + prijedlog za kavu vam ne stoji, uopce me osobe kao vi ne interesiraju [:jezik]
2015 06 21
Nemojte se toliko zivcirat oko nevaznih stvari u zivotu! Kad vam je toliko stalo do te kremice ja vam je kupim! [:poljubac]
2015 06 21
1 2