Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Onaj osjecaj kad danima cekas odgovor? -.-

Ja svaki put isto tako cekam, i prosla sam ih jedno 200, vise nego duplo. E nes bogami, sad kad nesto kupim ili prodam moram napisat ,ako moze samo povratna..... ? Jebote pa i ja san isla na postu peglala i na kraju prodala svoj dobar komad za male pare. Zasluzujem zelenu tockicu barem ! Ma nek se vidi! Nek se vidi raskoš !!! [:smije] [:kesi] [:smije] [:kesi] [:place] [:smije]
2015 06 24
I skuzila sam da ova dva smajlica smije i kesi trebaju zamjenit imena. Smije se ovaj bez zubi a ovaj s zubima se bogami kesi! Eto!
2015 06 24
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] rageanje u sitne sate...
2015 06 24
Kesanje u sitnje sate [:jezik] [:jezik] ovog cemo nazvat belji
2015 06 24
nisan išla za tim, al sad kad si rekla, slažen se u potpunostii za smajliće! [:hihot]
2015 06 24
Jel da i ovaj jezik [:jezik] bi moga biti belji , sta je je! Sljedeca tema: DORADA SMILE-ića.
2015 06 24
ČEKAM DANIMA DA MI ODGOVORI ZA BADIĆ KAO DA POKLANJA A NE PRODAJE MISLIM DA ĆU ODUSTATI I POTRAŽIT NEKI [:frustriran] DRUGI
2015 06 24
Nikad mi neće bit jasno zasto se netko ne javlja... Evo, ima 2 dana da sam curu pitala za zamjenu, nije odgovorila. Da je samo napisala "nisam nists nasla" ja bih kupila artikal [:smijesi] . A ovako, necu iz principa nekako, bas necu iako je prejeftina cijena. Sta se tice povratnih, imala bih sad preko 100 da su svi ostavljali, ali briga me, necu moliti iako su mi bile potrebne u pocetku kad sam doslovno cinila svakakve ustupke da bih prodala i da mi krene, a nisam ni hvala dobila [:pospan] . Moram priznati nisam ni ja mnogo povratnih ostavila kupcu dok sam bila nova jer nisam kuzila da to vrijedi i za kupca [:hihot] [:hihot] . Zao mi je zbog toga, ali sad nema smisla ostavljati nakon 2,3 godine... [:hihot]
2015 06 24
Je ima tu svašta,ja u pravilu kao i svi nisam baš za zamjene i ne reklamiram se,al kad pročitaš temu Zamjene i od 15njih dobiješ odgovor Zao mi je al nisam ništa pronašla upitaš se wtf,pa za šta se one mjenjaju? [:vrti] Otvore temu i besplatna reklama [:jezik] ,a šta se tiće kupovine i profila na kojem nekad prodavačice nema po 15dana joj,a ja baš tražila dugu crvenu plisiranu suknji i napokon je nađem po pristojnoj cijeni a ono nje nema 16 dana btw znali itko gdje je korisnica Aprilliashop ili tako nekako nestala [:tuzan]
2015 06 24
Ja pitam za zamjenu samo ako osoba u omiljenima ima nešto moje ili nešto slično mojem,a u istom rangu njezinoga,što se ,opet ,meni sviđa.I,da ,dogodio mi se ignor,bez odgovora,ali...što je tu je, nije baš lijepo,ali....Ja svima odgovaram.Nekoliko povratnih nisam dobila i to od ženica s kojima sam imala super suradnju i komunikaciju.Ja sam njima ostavila.Valjda su zaboravile.Više puta sam dala podatke na traženje i onda...ništa.Prekrižim i idem dalje,ne želim ,za to,ostavljati loše povratne i komplicirati si život.
2015 06 24
Ja imam jednu osobu koja mi je poslala upit za nekih desetak artikala vec, u odvojednim vremenskim razdobljima. Svaki put bude upit: ja zelim ovo..pozz, je li majica crna ili siva, jesu li hlace ispod ili iznad koljena, jesu li traperice uske ili nisu.. Uvijek se pristojno potrudim odgovoriti, pa cak i uslikam par slika da doticna vidi kako stoji na meni. Jos niti jednom nisam dobila odgovor, ni hvala na trudu, ali ipak mi se ne svidja, ili jednostavno sad nemam novaca mozda se javim kasnije. Ne znam zaje.... li me ona to vec vise, zena ima puno pozitivnih kao kupac, ne izgleda mi neozbiljna
2015 06 24
Pa da zato ja ne slikam na sebi jer da mi je valjalo ne bih prodavala,i izmjerim i sto puta jer imaju pravo kupci na to,al kad mi se nešto svidi i ne mogu doć do korisnice e to me smeta [:hihot]
2015 06 24
1 2 3