Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Onaj osjecaj kad danima cekas odgovor? -.-

Dali se i vama desava da nesto onako bas zelite da kupite, ali bas vama nezele da odgovore? Hahaha Zanimljivo al zbunjujuce Ili kad netko napise da je za zamjene pitas ga za zamjenu pa ti bahato odgovori NISAM ZA ZAMJENE HAHAHHA pisite svoje slucajeve ako ih imate jednostavno takve stvari nekuzim [:frustriran]
2015 06 24
mene zanima da li je normalno da nekome ostaviš povratnu, a osoba ti ne uzvrati.........?
2015 06 24
Ne. Nista ne zelim toliko. A povratnu kad ostavim, ostavila sam s razlogom i od srca. Ne ocekujem prosidbu zauzvrat.
2015 06 24
Ja poludim kad napisu da su za zamjene i onda od mojih 170 artikla ne nadju nista da in pase.....
2015 06 24
Edita. Ti si zeni ostavila negativku jer ti nije odgovorila na upit? Zaista? Da moze biti sretna sto ti nesto od nje uopce zelis uzeti? Zaista?
2015 06 24
Dogodilo mi se nekoliko puta i to za stvari koje sam 100% htjela uzeti i ništa, vidim nema odgovora i kraj, pa neću nikoga moljakati [:pospan]
2015 06 24
Evo jedan od mojih slucajeva Jucer trazim si nesto sto mi treba curi na profilu pise kako je za zamjene da se mozemo dogovorit oko cjene.. ja njoj posaljem poruku hej dali moze zamjena sto je najbolje napise mi moze i ne odgovara mi a nebi vjerovali bila je na krpicama -.- poseljem joj danas : jeste li za zamjenu ili ako ne kupila bi!! Ona meni samo na to NISAM ZA ZAMJENE!!! I TKO BI ONDA OD JEDNE TAKVE OSOBE ISTA KUPIO
2015 06 24
Ja hej ni za psom ne vicem.
2015 06 24
Svašta tu ima...
2015 06 24
Nisam nikome ostavila negativku izbrisala sam samo por jer nemogu gledati tu zelenu tockicu a od odgovora 0 bodova :/
2015 06 24
ostavila si negativnu.... "Htjela sam uzet od nje nesto i nisu male pare da jesu nebi nista rekla moze bit sretna kaj zelim uzet a ona ni odgovorit ne zna.. njen problem.. "
2015 06 24
cipelitza, vrlo ste rezolutni. bez kompromisa. a u stvari je bilo da nakon obavljene kupoprodaje osoba meni kaže: "jel može povratna?" ja napišem da može i ostavim ju. a ona ni a, ni b. to je normalno?
2015 06 24
Ta osoba ima vise komentara od cura koje se zale da je prevaranticaa i koje cekaju odg danima tako da..
2015 06 24
Ja vidjela super cipele za 10 kn i poslala upit mogu li uplatiti 25 kn jer zelim tiskom slanje da bi stigao glup odgovor u stilu 'vasa ponuda je neozbiljna, trazim minimalno 200 kn za njih.' Ma jel, pa onda u cijenu ne napises 10 -.- Ili ono 'ponudite cijenu' famozno je bilo za neki novcanik, ja ponudim 10 kn nece. Ponudim 20 nece. Ja napisem 'pa dobro napisali ste da ponudimo cijenu. Koliko bi vi?' Ona meni odg 'a nezz oko 50.' Pa sta onda pises ponudi cijenu>.> Od tog 'ponudi cijenu' mi se vise bljuje, nikad im ne valja kad ponudis.
2015 06 24
ej Mate,pa gdje si ti meni?
2015 06 24
1 2 3