Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Suradnja s korisnicima bez povratnih

Jel ok predložiti curi koja nema povratnih da prva šalje artikal, a da joj se npr. pola plati sad a pola kad stigne? ili? nekako nemam više povjerenja u cure s 0 povratnih.... a opet neznam kako bi drugačije? [:smijesi]
2015 06 30
a svi smo mi nekad bili s 0 negativni,svatko zaslužuje priliku [:kesi]
2015 06 30
To bi trebalo biti nepisano pravilo, barem ako kupac ima više povratnih... Po sebi znam, da sam nova bez povratnih, pristala bih ukoliko kupac ima više povratnih...
2015 06 30
da, al jednom sam uplatila curi s 0 povratnih novce i nikad više ih nisam vidila, ni novce ni artikal.... pa sad i ja sam eto prošle godine imala nula povratnih, međutim stekla sam ih nekako zamjenama, kupnjom, prodajom.... sad me strah uplatiti ako netko nema povratnih.... ? pa neznam jel glupo da takva korisnica šalje artikal a da joj se plati pola, ili sve kad stigne tek?
2015 06 30
Ovisi koja cifra je u pitanju. Ako je do 50 kn, riskirala bi... Ali ako je 100, 200 ili više, onda bi tražila plaćanje pouzećem ili primopredaju ako smo isti grad. Nije loša ni varijanta avansa, znači pola unaprijed a druga polovica kad stigne. I obavezno preporučeno slanje ili tisak da se može pratiti [:zaljubljen]
2015 06 30
moja prva prodaja je bila da sam curi poslal guralicu i to hp expressom pa mi je onda platila. tak da...
2015 06 30
ja bih tražila da mi pošalje prije ako imam više povratnih od nje :)
2015 06 30
ako je iz zgb ja ti mogu obavit primopredaju
2015 06 30
a i ja sam neki dan imala suradnju s curom s oko 50 povratnih i radi 35kn me prevarila,tako da tu nema pravila,ako je netko pošten-pošten je,to je moje mišljenje [:smijesi]
2015 06 30
onda najbolje pouzećem i svi sretni [:smijesi]
2015 06 30
Traži slanje pouzećem. Na način da ona plati poštarinu i taj iznos doda cijeni artikla. Tada imaš mogućnost pregledati sadržaj prije plaćanja. Ako ti pošalje pouzećem bez da ona plati poštarinu, raćlčunaj da neće biti 20 već 40ak kuna. Zato velim, biraj prvu opciju. Siguran kupac siguran prodavač. Ako je zaista prodavač. Ako odbije znaš na čemu si
2015 06 30
meni glupo tražiti od novih da mi plate unaprijed... jer znam da ću time na neki način povrijediti poštenu osobu koja je s druge strane [:sokiran] a opet... svjedoci smo svakodnevnih prevara koje nam serviraju i one koje su došle na brzinu uloviti u mutnom...kao i one sa bezbroj pozitivnih povratnih. ja zaronim....pa ako isplivam, isplivam !! [:smijesi] vodim se nekim šestim čulom koje me je samo jednom do sada prevarilo. [:tuzan]
2015 06 30
Curi bez ijedne povratne sam poslala artikl prije uplate jer joj je bilo hitno i cura je uplatila nakon sat vremena! Moglo je biti i drugačije! [:smijesi] Nikad ne znamo tko je sa druge strane [:smije]
2015 06 30
a i 100 povratnih ti danas ne znaci nista. o kojoj svoti se radi?
2015 06 30
Nemoj pola sada pola poslje jer ak te zeli prevarit, prevarit ce te i za tih pola.. Uredu je da trazis od nje prvo slanje pa novce a sad hoce li ona pristati..hm hm
2015 06 30
1 2 3