Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Suradnja s korisnicima bez povratnih

isto ka i danka... bed mi je to uopće tražit [:hihot] do sad me nije zeznilo [:smijesi]
2015 06 30
dajte mi molim vas objasnite to sa pouzecem...ako se odmah plati postarina manja je nego ako je placa kasnije onaj koji prima?ne shvacam? [:sokiran]
2015 06 30
da, ni ja nisam znala to s pouzečem? [:smijesi] ma neznam, neću propasti ako joj platim pola, al ako je puni iznos bilo bi mi žao....
2015 06 30
ja bi voljela znati koliko je uopce postarina pouzecem...bas sam mislila nesto uzet ovih dana tako posto korisnica nema povrtnik, oh muke [:znoji]
2015 06 30
Iskreno do sada sam imala super suradnje sa osobama koje nemaju suradanji. Puno puta sam sa zadovoljstvom ostavljala prvu ocjenu kod nekog. Mogu sam reći da su takve suradnje daleko bolje i jednostavnije nego sa ponekim korisnicama koje imaju preko 100 suradnji. Ako je mala cifra ja bi kupila od nekoga tko je nov. Jer kao što Danka kaže mogla bi povrijediti poštenu osobu. Ako ti je to ipak preriskantno zašto jednostavno ne nađeš neku korianicu da ti obavi primopredaju i pošalje, uvijek možeš uplatiti korisnici barem par kuna za kavu čisto radi usluge a opet dobiješ sigurno svoj artikl. Ili npr neka pošalje pouzećem. Eto puno je opcija kako obaviti suradnju s nekim tko nema ni jednu povratnu.
2015 06 30
pogrešno sam napisala: da mi plate unaprijed.... trebalo je: da mi pošalju unaprijed.... [:hihot] curke... već sam pisala o tome.... meni je na početku moje krpičarske karijere jedna korisnica odbila i prodati robicu, samo zato jer nisam imala ni jednu povratnu !!!!!!!!! možete si mislit kako sam bila razočarana !! [:sokiran] to je bio odgovor na moj prvi upit ovdje !! [:ljut] s vremenom sam shvatila da treba biti oprezan (makar mi ni danas nije jasno kakav rizik je ona imala) .... ali, jednostavno....ja se ne mogu oduprijeti dojmu da vrijeđam osobu kojoj postavim zahtjev da mi pošalje robicu, a ja naknadno da platim. ovo sa pouzećem je najbolja opcija u tom slučaju.
2015 06 30
potpisujen !
2015 06 30
darkilla moj najsvježiji primjer prije 15-ak dana: slala sam pouzećem korisnici (na njen zahtjev) dvije haljine ... plus neki poklončić... i poštarina je došla 39 kn. ne znam da li poštarina ovisi o cijeni ili vrijednosti .... ali to i nije tako strašno za platiti (ona je naglasila da će platiti poštarinu). eh... frka bi bila da nije preuzela paket....pa da se vrati... u tom slučaju bih ja trebala platiti tu vrijednost plus još 39 kn za natrag [:sokiran]
2015 06 30
onda pozećem na način da ona plati pt a da ja imam pravo onda pregledati..... hvala puno... [:smijesi] zbilja nisam znala da ako ja plačam poštarinu da nemam pravo pregledati jel unutra stvarno artikal...
2015 06 30
Ja sam isto kad sam počela slala prvo bez uplate ako je kupac imao više povratnih od mene, nema tu nikakvog vrijeđanja, ako je poštena pristat će na to.
2015 06 30
Mislim da imaš pravo, baš gledam neke komade odjeće malo skuplje cure nemaju niti jednu povratnu, jednostavno se ne usudim kupiti radi ovih gluposti i prvara koje se dešavaju [:vrti]
2015 06 30
ma slala sam i ja dosad korisnicima velike artikle pouzećem, i poštarina je bila sveukupno oko 50kn na 2 paketa za grebalicu za mačke koja je imala oko metar i nešto visine.... pa isto ti je puno za haljinu ispalo? što ne ide po težini?
2015 06 30
Luchia bez obzira tko plaća poštarinu.... imaš pravo pregledati paket i vratiti ga ako unutra nije ono što si tražila.
2015 06 30
dvije haljine su bile unutra ... ne znam da li poštarina ide po vrijednosti ili po težini
2015 06 30
Uniqueangel, potpisujem svaku riječ [:smijesi] Npr. će se netko naći da obavi primopredaju za tebe. Evo, nudim se ako nekom treba za područje Splita [:smijesi]
2015 06 30