Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Suradnja s korisnicima bez povratnih

haha, hvala...al glupo mi sad maltretirati nekog da ide po to..... [:sramezljiv]
2015 07 01
Eto ako je korisnica iz Osijeka ja to obavim umjesto tebe bez ikakve provizije. Uštediš na plačanju pouzećem. [:smijesi]
2015 07 01
Tebe Danka, uvijek [:poljubac] Unique, pa naravno i ja sam se ponudila bez provizije [:smijesi] Sve smo nekada bile u toj situaciji da smo se bojale nešto kupiti i da bi nam dobro došla pomoć nekog iz drugog grada [:zaljubljen]
2015 07 01
evo imas zagreb split osjek a sad kd korisnica iz pusce bistre [:smije]
2015 07 01
Po meni je to ok (pola-pola).. Ja sam isto nova, pa su svi odmah sumnjičavi, ali sam ponudila preporuke preko Fejsa, gdje sam bila čest kupac, pa možda se može i tako nešto predložiti?
2015 07 01
Masha, i pola je puno ako te netko prevari [:smijesi] Npr. ti si iz Rijeke, pa ponudi u opisu "o sebi" primopredaju, ljudi se tako osjećaju sigurnije
2015 07 01
Ja sam ovdje kratko, i nije prošlo dugo otkad sam dobila prvu povratnu, ali znam da bih se uvrijedila kad bi neka korisnica htjela od mene kupiti artikl ali da mi plati tek naknadno, i odbila bih suradnju.. Na pola prije, pola kasnije bih pristala, ili na plaćanje pouzećem, ali da mi cijeli iznos plati tek kad dobije artikl - nikako!
2015 07 01
pa nisi korisnica bez povratnih [:smijesi] . Mislim da se ne bi trebao nitko uvrijediti, nije to ništa osobno. Ali to je samo jedna od mogućnosti a nabrojale smo tri- primopredaja, pouzeće i to famozno slanje prije uplate. Vidiš ja sam kupac, pa se ne vrijeđam što plaćam prije nego dobijem robu, sasvim mi je to normalno i ok. [:smijesi] Osobno nikad ne bih tražila da mi netko pošalje "na povjerenje" ali ne bih kupila ako mi rel. nova korisnica bez povratnih odbije primopredaju ili pouzeće, jer ovdje se stvarno događaju ružne stvari, a iskustvom sam naučila kod kojih sam korisnica "sigurna" [:smijesi]
2015 07 01
Nisam ali sam prije 3 tjedna bila, i znam da me bilo strah da će me prevariti i oni koji mi trebaju poslati stvari kao i oni od kojih trebam dobiti novac. I potpuno se slazem s tim da nije ok ako korisnica odbije primopredaju ili pouzece, ali ja sam se samo osvrnula na uvodni post gdje je pitanje o tome je li uvredljivo pitati novu korisnicu da salje na povjerenje [:zaljubljen]
2015 07 01
Ja sam baš nedavno kupovala od cure sa dvije povratne, kako se radilo o 200kn, pristojno sam zamolila da prva pošalje na što je ona i pristala. Čim je stigla roba ja sam uplatila i to je to.
2015 07 01
1 2 3