Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prevarena? :(

poslala sam joj prije 2 dana da mi paketa nema i tražila šifru, vidim da je bila prijavljena u međuvremenu, i ništa. :/
2015 07 02
ima jako puno povratnih i bojim se da malo toga sad mogu poduzeti u vezi toga. [:tuzan]
2015 07 02
Jao IvanaSpalatin [:sokiran] . Ali ovdje se možda radi i o ne poštivanju dogovora- ona htjela preporučeno a ova moždaaaa nije tako ni poslala. Zašto joj se ne javi tada?
2015 07 02
Ne može poslati šifru kad je nema. No nije ok da se ne javlja i nije ok da ste dogovorile preporučeno, a šalje prioritetno. To su dva pojma i nije mi jasno kako i dalje to egzistira, čitanje bez razumijevanja, ili zavaljivanje za 3 kune. Prestrašno.
2015 07 02
sigurno se o tome radi i još se ne javlja... [:sokiran]
2015 07 02
Bila je bas neki dan ista tema..prvo i da ti dode paket pa nisi ti mutava da ides slati skuplju posiljku a ona pametnica ovu obicnu, a drugo i da je nesto do poste onda bi se ona potrudila saznat sta se desava a ne pravit se blesava i ne odgovarat na poruke [:vrti]
2015 07 02
ako si pošten i ako te nije spičio tramvaj (a u tom slučaju ne bi mogla uopće na krpice) ... jednostavno nema opravdanja da se kupcu ne javiš na upit !! o ostalom možemo samo nagađati.... [:sokiran]
2015 07 02
iskrena da budem, cura mi se odmah činila malo čudnom, na sve je odgovarala s riječi-dvije. ali opet, nismo svi komunikativni. pogledala sam povratne i nisam mislila da bi moglo doći do prevare [:tuzan] možda je stvarno poslala, ali obično, pa se zagubio paket [:tuzan]
2015 07 02
ja sam dala 18,30 za poštarinu. i uvijek šaljem prpeoručeno, skuplje je, ali sam barem sigurna da će stići. i ne bi mi bilo žao da se nismo izričito dogovorile da šaljemo preporučeno [:tuzan] a opet, možda uopće nije ni poslano [:tuzan]
2015 07 02
Možda sada vidi ovu temu pa se javi [:smijesi]
2015 07 02
175 povratnih, normalno da si ocekivala odgovornu osobu i postenu suradnju..a gle ako te i dalje bude ignorirala ili ti nebude htjela vratiti tvoje stvari/novce ostavis joj negativnu kao upozorenje drugima..i obavezno u povratnoj stavi link na ovu temu [:smijesi]
2015 07 02
Jedino neznam ako ostavis negativnu moze li se ona kao neutralna i pozitivna brisati od strane korisnika ili negativne brise samo admin? U slucaju da paket stigne.
2015 07 02
Tisak bi u ovom slucaju bio povoljniji
2015 07 02
Vjerojatno će je moći izbrisati...
2015 07 02
E, u tom slučaju onda stvarno nije u redu od nje što ti se nije potrudila niti odgovoriti. Ipak, pokušaj još jednom. Ako ti ni tad ne odgovori, barem znaš na čemu si [:vrti] [:vrti]
2015 07 02