Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prevarena? :(

Mislim da svoju povratnu mozes uvjek obrisati i 500 puta ako treba..ali i ako ti stigne paket to je za neutralnu jer se ne drzi dogovora [:vrti]
2015 07 02
Linkaj joj temu u inbox i pozovi ju da se izjasni ..
2015 07 02
vanna21 sačekaj još malo da vidiš da li će ti doći i da li će se cura udostojiti odgovoriti.... u slučaju da ne.... traži povrat novca za svoju haljinu i 50 kn koje si joj poslala. čak i da se paket izgubio krivnjom pošte, smatram da je cura u krivu jer nije ispoštovala vaš dogovor da se šalje preporučeno.
2015 07 02
pratit ću sad kad će se opet prijaviti, ako ni tad ne odgovori onda ide negativna.. [:frustriran]
2015 07 02
studentica sam i jedva nekad skupim novac za neke stvari. i sad mi je toliko krivo [:tuzan]
2015 07 02
Sretno! Nadam se da ćete to riješiti...
2015 07 02
Ja sam sa Adelom par puta suradivala i bilo je sve ok, ne vjerujem da bi te prevarila. Cura je stvarno ok . Doci ce sigurno paket
2015 07 02
nadam se [:znoji]
2015 07 02
Nadam se da je problem u pošti. Ja sam jednom slala nešto prioritetno, a to je stiglo tek za 2 tjedna. Nekoliko puta sam išla pitati u svoju poštu i zvala na info telefon pošte da vidim u čemu je problem. Rekli su da često pošta završi u krivom poštanskom uredu, pa se onda šalje u odredišni poštanski ured ili natrag pošiljatelju. To sve zna potrajati, a sad su bili i neradni dani...
2015 07 02
meni se zagubio preporučeni paket... [:frustriran] a di tek neće obični.... pričekaj još malo možda dođe.... ali svakako je nekulturno ne odgovoriti na upit.... ako se već prijavljuje... baš sam neki dan slala jedan upit za zamjenu, i piše na profilu da može zamjene, i žena se prijavljuje nekoliko puta i ne odgovara... drugo kad piše da netko nije za zamjenu pa pošalješ takav upit pa se ne odg. ali ovdje piše da je.... ja joj opet napišem da bi bilo pristojno bar nešto odgovoriti, ako već nešto nije našla za zamjenu ja bi kupila stvar jer mi je trebalo.... a ona meni onda tek napiše da li ja odmah odgovaram na upite čim dođem na krpice... mislim si wtf.... reko da , to je prvo što napravim, normalno! ne znam stvarno radi čega se ona prijavljuje tu, očito ne da proda nešto.... e pa nebi od takve kupila ni da mi je najpotrebnije.... užas kakvih ima! ne znam di je problem kad vidiš poruku odmah odgovoriti.... nego ignorirati! a nebi da sve imamo 100 poruka dnevno pa promakne ili ne stigne odg. [:frustriran]
2015 07 02
ovo je njen odgovor: Meni je stigao u ponedjeljak, nemam sifre jer sam poslala prioritetno da bi ti prije stiglo. Na moru sam i nisam stalno na mobu. Ak je poslano stici ce ti, valjda zbog praznika je prvo isla preporucena posta. Strpi se. i šta sad da ja radim? kako god da bilo, niej ispoštovala dogovor koji je bio da šaljemo preporučeno!
2015 07 02
ostavi joj negativnu... prioritetno se može poslati i preporučeno, a očito je htjela jeftinije proći pa se nije držala dogovora pepaprase, ja uvijek mislim da su korisnice koje ne odgovore na upit za zamjenu na gubitku, jer ja često nešto kupim ukoliko korisnica napiše da nije našla ništa za zamjenu, ali ako se ne udostoji ni odgovoriti, neću ja nju ganjati da od nje nešto kupim... [:frustriran]
2015 07 02
vanna21 ako je tako odgovorila...valjda će stići, strpi se još malo. a onda joj barem ostavi neutralnu, kao upozorenje ostalima, da se korisnica ne pridržava dogovora o načinu slanja.
2015 07 02
pričekat ću još par dana, možda stigne ipak.. nadam se da hoće :/
2015 07 02
ako ti je paket zaista slala s mora moguće je da će putovati još par dana [:vrti] meni je prioritetna razglednica putovala 10 dana, prije su ljudi došli s mora nego njihova razglednica
2015 07 02