Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Smaračica ea vise profila

Dakle vec neko vrijeme se druzim s smaračicom u inboxu..dakle prije jedno misec dana smo se dopisivale s njenog pravog profila-u vezi jednog mog artikla-koji je eto za nju preskup a "bilo je toga tu i upola skoro jeftijije-ok pristojno joj velim da nadje jeftinije dalje..eee otad svaki drugi dan upiti o snizavanju cijena i zamjenama (usput budi receno onako popilicno bezobraznim bez pozdrava i tipa: zamjena? Dam ti dva artikla?????...trebam li rec da je moj par stotina kn a nena najskuplja dva 80ak kn... Bijem da se o istoj osobi radi i da su sve njeni profili..a sto je ovdje nedopusteno-gotovo sve su bez povratnih ili s jednom povratnom..jel kome uspjela ikada administratorica provjerit ovakve sumnje ako se prijavi i ako se bude dovoljno uporan [:smijesi]
2015 07 03
nije zabranjeno imati više profila žao mi je što te ova masira, ali ne možeš tu ništa, možda jedino da sljedeći put kad ti stigne njena poruka reći da imaš jako puno zainteresiranih cura koje te stalno kontaktiraju za taj artikal, pa da si odlučila dignuti cijenu [:hihot]
2015 07 03
Baš si smišna [:kesi] Nemamo adminku koja bi radila, ni prevarantice ne sređuje. Al nije zabranjeno imat više profila i s njih klistirat ljude.... [:tuzan] malimedo - dobra [:smije] [:smije]
2015 07 03
[:smije] [:smije]
2015 07 03