Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

obuca 39-40

dal tko ima da je voljan poklonit danas idem s susedom na plac i sam najednom kaze da joj je prst ispo iz tenisica. digne a fakat rupa na djonu. dodemo do mene a ono i tkanina se razlijepila. e sad... zena je nezaposlena, muz radi ko zastitar. nasla bi si ona vec posao da nema sina od 9g koj je imo leukemiju i sad je na odrzavanju pa treba stalno bit s njim. dal ima koja zena da ima kakve viska da bi joj poklonila? napomena: ima stvarno siroka stopala zato sam i napisala 39-40 mislim ono... kad svi nes djelite aj bar udjelite nekom kom je potrebno
2015 07 03
imam ja, draga.... da pošaljem tebi ili njoj direktno? možda bolje tebi da joj ti daš, kao da su tvoje.....da ženi ne bude neugodno [:sokiran] [:poljubac]
2015 07 03
ana hvala ti al ne nosi ona petu jer itako nigdje prakticki nejde osim u bolnicu i doma i kad je skola po mladju tu i tamo u skolu a jojj dankica. zanla bu ona da nisu moje, ima me svugdje al jedino su mi ruke i stopala tanki [:hihot]
2015 07 03
Ah, baš mi je žao, nemam ravnih :((( Ali evo, ponuda ostaje ako se predomislite [:poljubac]
2015 07 03
oki, lipa... kako god... već ćeš ti to znati "upakirati" u prave riječi. [:poljubac] ostavi mi podatke u inbox... ja mogu u ponedjeljak poslati... tisak mi najjednostavniji, ako može.
2015 07 03
hmmm neznam kak bu ona mogla do tiska s obzirom na malog i njoj i meni je nablizi tisak cijelu autobusnu liniju samo druge linije
2015 07 03
rekla sam da mi je najjednostavnije....a ne da je drugo nešto neizvedivo [:smije] hajde... kad vidiš gdje i kako poslati, javi mi [:poljubac]
2015 07 03
ana hvala ko da jesi
2015 07 03
Andrea javi mi se u inbox, mislim da i ja imam neke, pa se možemo naći negdje u gradu ili tako nešto. [:smijesi]
2015 07 03