Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PERUUUT -.-

Molim vas recite mi s cim da maknem perut..nepomazu mi bas ni oni samponi i samo mi maste kosu..glava me toliko svrbi da si napravim krastice..pomagajte [:place]
2015 07 03
Si koristila koji ljekarnički ili samo one iz "dućana"? Nadalje, jako je bitno jel "samo" perut ili je seborejični dermatitis - ako su krastice, nije samo perut.
2015 07 03
One iz ducana..ja kad poceskam tamo di me svrbi bude ko mokro i pecka me mislim nez sta je to..i onda mi se krastica napravi..strasno.mogu si glavu poderat uf
2015 07 03
belosolic meni pomaze
2015 07 03
Hvala cure... [:poljubac]
2015 07 03
Jel bi to pomoglo i za tjemenicu? Full na početku razdjeljka na vrhu čela, veličine kovanice, mi se jako ljušti koža i samo tamo pa su mi rekli da je tjemenica. Kužiš, operem kosu i onda se to onak malo raširi, fuj izgleda [:tuzan]. Rekla mi je frizerka da je to i zbog dužine kose, do guzice imam kosu
2015 07 03
lijeci ko svaku drugu tjemenicu. istrljaj mslinovim uljem i za pol cuke operi
2015 07 03
Prije slijećeg pranja kose ;D [:smijesi]
2015 07 03
slijedećeg*
2015 07 03
Ako je dermatitis, nema tog kućnog pripravka ni dućanskog šampona koji će pomoći. Ja svakome preporučam posjet dermatologu jer će tako u konačnici proći jeftinije čak i ako ode privatniku nego da na pamet isprobava šampone. Tebi dakle treba neki iz ljekarne. Ako želiš, možeš "napamet" otići u neku, reći problem i tražiti preporuku. Ali jako je individualno što kome pomaže - mi smo doma troje sa istim problemom, a svakome djeluje drugi šampon (meni Selsun blue, bratu Vichy, mami crni šampon dr.temt), tako da će ti preporuke tu s foruma samo "sranje" napraviti i na glavi i u novčaniku. Ali uglavnom, budi spremna na to da su šamponi iz ljekarne svi redom po cca 100kn.
2015 07 03
zelena glina za vanjsku upotrebu. meni je pomoglo. kupi se u ljekarni, razlicita su pakiranja, cijena pristupacna. znaci umaze se u tjeme i nekoliko sati se drzi, (2-3). jednom tjedno se smije nanositi. nakon drugog puta se totalno povuklo. [:smijesi]
2015 07 03