Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Udžbenici-srednja strukovna škola

Ako nekom trebaju udžbenici i radne bilježnice za strukovnu ekonomsku školu, nešto imam za prodaju. Popis je ovdje, pa ako nekom treba [:smijesi] : Udžbenici: Deutch in der Wirtschaftsschule 3 -Ljiljana Troskot - u odličnom stanju-za 8.godinu učenja Knjigovodstvo s bilanciranjem, udžb.za 2 razred-Safret, Marić, Dragović-Kovač; u dobrom stanju Književnost-čitanka 1.razred četv.strukovnih škola-Zrinjan, u dobrom stanju Tehnologija s ekologijom-3.razred ekonomske škole-Gabrić,Maković,Marković, Pasanović-u dobrom stanju Čitanka 2-za 2.razred četv.srednje strukovne škole-Horvatek Modrić, Čubrić, Križan-Sirovica; u odličnom stanju AusBlick 1-njemački jezik za 1. I 2.razred gimnazije i četverogodišnjih strukovnih škola- u odličnom stanju Književnost 2-čitanka za 2.raz četverogodišnjih strukovnih škola-Zrinjan, u dobrom stanju Politika i gospodarstvo-udžbenik za strukovne škole-Đuro Benić Knjigovodstvo s bilanciranjem-1 razred ekonom škole-Safret, u dobrom stanju Radne bilježnice: Kemija-za 1.razred ekonomskih škola (dosta popunjena)-Petreski, sever Hrvatski jezik- za 1.razred-zrinjan (malo popunjena) Hrvatska i svijet-Džeko, 1.razred četverogodišnjih strukovnih škola; malo popunjena AusBlick 1-njemački jezik za 1.i 2.razred gimnazije i četverogodišnjih strukovnih škola-u dobrom stanju, sa cd-om Gospodarstvo-2.raz ekonomske škole-Ljiljana Šandrk Knjigovodstvo s bilanciranjem 2-radna bilježnica za 2.raz ekonomske škole-Marić, Dragović-Kovač Knjigovodstvo s bilanciranjem 1-za 1.razred ekonomske škole- Marić, Dragović-Kovač I + 2 povijesna atlasa Oko cijene se možemo dogovoriti. [:smijesi]
2015 07 04
na prodaju povoljno udžbenici za 3 i 4. gimnazije, ATLAS za srednje škole(novi) rječnik iz latinskog [:sramezljiv]
2015 07 04
Imam knjige za 3. Osnovne upiti u inbox
2015 07 04
Ja imam puno knjiga od 8 do 3 srednjeg nešto za trgivacku nešto za ugostiteljski školu ako nekom trebaju neko se javi u inbox
2015 07 04
Prodajem po 20 kn: 1. Dragica Dujmović-Markusi, Fon - Fon 2, 2008., udžbenik 2. Tatjana Medić i Vladimir Posavec, Povijest 2, udžbenik [slika:1f159782-6485-4213-b830-17e1d45eca90]
2015 07 17
Pomozite. Treba mi iz kutije za tehnički pribor 6 razreda, komplet za izradu Vodno kolo. Ukrali joj u školi, pa pokušavam izbjeć kupovanje cijele kutije. Pomozite
2016 01 20