Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Prijava na krpice.

Dali netko osim mene ima problem sa prijavom na mojekrpice putem facebooka? Ja sam sad na brzinu napravila novi profil da curama mogu odgovoriti na poruke jer ne mogu na stari. [:frustriran]
2015 07 06
Ja sam se već javila curama,, da imam problem s prijavom,, vec dva dana nemogu,, neznam u cemu je problem,, nemogu do poruka,,
2015 07 06
Meni uopće neće prijaviti. Inaće imam profil putem facebooka ali sad mi ne želi, isto tako već dva dana.
2015 07 06
Ja se isto nisam mogla prijaviti preko fejsa, ali sam uspjela kada sam upisala korisničko ime i lozinku u onome kvadratu kad se prijavljuje
2015 07 06
Puno cura se žali, baš mi je žao, nadam se da će biti uskoro sve riješeno [:tuzan]
2015 07 06
meni isto nije htjelo, pa sam išla na zaboravi lozinku i logirala se, preko face i dalje ne radi....slala sam upit, ali ono, ne vjerujem da ću dobiti odgovor. [:sokiran]
2015 07 06
Nikolina, gdje da upisem to? to nije prijava preko fejsa onda,, tako se mogu ulogirati sa ovim profilom,, ali onim preko fejsa, nemogu,, a on mi je bitniji,, neznam kad to misle srediti,, pa nismo valjda jedine koje se nemozemo ulogirati?
2015 07 06
cini mi se da cu morat prebaciti artikle ovdje! [:smije]
2015 07 06
Preko fejsa se prijavljuje preko plavog gumba. Upisivanje u kvadratiće je nova registracija i zaseban profil. Nije isto. Ne znam šta administratori rade.
2015 07 06
ma ne, ja imam samo preko fejsa i kada sam stisla zaboravi lozinku došla sam na svoj profil, probaj pa vidi....
2015 07 06
pa čitajte, već su vam cure pisale o tome.... [:sokiran] [:ljut]
2015 07 06
curkee evo i ja sam morala napraviti drugi profil , na onom sam imala dosta pozitivnih i vec 3 dan en mogu uci na njega -.- neznam sta je [:place] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2015 07 06
Ne pada mi na pamet da prebacujem ovdje opet sve [:smijesi] Ako se ne popravi, doviđenja krpice. Riješim zadnje dogovore i doviđenja. Previše lošeg ima ovdje da bi me držalo.
2015 07 06
Ne znam hoće li vam išta pomoći, ali po novome, ako nemate pravo ime i prezime na fejsu, ako prodajete preko njega tamo i to...to vam je sve pretvoreno u stranice i nećete se ni uspjeti registrirati putem fejsa nažalost više.
2015 07 06
Ne prodajem preko fejsa i imam pravo ime i prezime tamo, tako da.
2015 07 06
1 2