Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Izgubljen tisak paket

znam...znam...da je ova tema bila već po milijunti put, al mi se neda tražit [:sramezljiv] što napravit kad se izgubi? poslala sam mail, no nema odgovora već 4 dana. [:frustriran] forsat dalje mail ili postoji neki besplatni telefon gdje neću morat plaćat još dodatno za uslugu koja nije izvršena? ići maltretirati tetu na kiosku ni krivu ni dužnu? [:tuzan] što da radim, kupilica mi mora ili dobiti paket ili pare natrag [:tuzan]
2015 07 08
ja sam čekala jedno 10ak dana da mi se jave na mail, i onda su tražili broj tel moj i od cure i zivkali smo se tako i na kraju je pronađeno
2015 07 08
zovi direktno i odmah rijese kroz sat dva..
2015 07 08
al da nadodam, slala sam isti mail svaki dan [:hihot]
2015 07 08
ahah...evo poslala sam opet mail [:smijesi] ne želim iz principa zvati na telefon ako im nije besplatan.
2015 07 08
ispunila sam i kontakt formu, pa da vidimo oće reagirat.
2015 07 08
*dobivaju
2015 07 08
Evo što se može dogoditi s nestalim paketom, ovo je moje iskustvo. Preuzela sam paket i nastavila u kupnju. Nakon nekog vremena zvoni mi mobitel, zove me gospodična s Tiska i ispričava se da je zamijenila pakete i moli da ne otvaram paket te da ga dođem vratiti dok je ona još u smijeni, ili sutradan ujutro kad će opet ona raditi jer bi zbog situacije mogla dobiti otkaz. Rekla je da je došao gospodin kojemu je zabunom taj isti dan dala paket adresiran na moje ime. Ja nisam prilikom preuzimanja pogledala na paketu na koga je adresiran, a taj gospodin je pogledao kad je došao svojoj kući i htio otvoriti isti. Napišite kontakt broj i provjerite na licu mjesta da li je paket na vas adresiran. To je moje "loše" iskustvo koje se ipak dobro završilo.
2015 07 08