Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Jebenica!!!!

fre mojaaa , draga od ovoga ,ce te još više boljeti glava . [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac]
2015 07 11
cijene suuu fan tasicnee [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac] ja sam uvjerena ,da cemene ocica naša mila ,sanjati nocas . [:kesi] [:kesi] [:poljubac] [:poljubac]
2015 07 11
Ma stvarno mi puca, ali ofčica me odmah raspoložila, već je žicam u inboxu da mi uzme koju bocu [:jezik] A taman imam i neke rođendane, goste i ostale trice u dogledno vrijeme... [:zaljubljen]
2015 07 11
pazi ti na svoje goste , [:kesi] [:kesi] laku noccc , ovca moja budi dobra . [:poljubac] [:poljubac] laku noccc .
2015 07 11
fre moja to kad probaš, puknut ceš ko lufbalon . [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 07 11
Stela, laku noć, a što se pucanja tiče ne brini [:jezik] Trenutno mi ni anestezija ne bi pomogla, samo jebenica [:hihot] [:hihot]
2015 07 11
U mom mistu je upravo moto party..cujem sve kao da su mi u kuci! Upravo tip za mikrofonom vice: Znas sta je nas jedini problem! Trizni smo, nismo pijani! [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Daisy molim hitnu intervenciju..salji jebenice propade moto susret! [:place] [:smije] [:smije]
2015 07 11
Dejzi, teleportiraj im nekako , pomozi Brdašcu [:jezik]
2015 07 11
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 07 11
a ovco, sunce drago, ja preko ljeta tu, a sad na antibioticima i ti mi to pokazes. stovise decko zna za taj ducan. pa ubijas me koliko kosta [:smije] [:smije] ?
2015 07 11
A sad znam tko kampira ispred trgovine kod Idisa.... [:smije] [:smije] [:smije] Jebenica [:smije]
2015 07 11
Od 100 do oko 130 kn ovisno o okusu kojeg biras. Bar je tako bilo prije kojih 2-3 tjedna kad smo mi kupovali. [:smijesi]
2015 07 11
heh...mislim da cu ja ostat na svojoj jebenici od visnje koja ce dozrijeti kroz tjedan dana [:hihot] no mozda se i pocastimo da necime ako ima koji dobar okus hehe
2015 07 11
gdje ste pijanciii , moji stari znanci, ovcice moa mila i divna , koliko si danas etiketa naštalaca . [:kesi] [:kesi] [:poljubac] [:smije] [:smije]
2015 07 11
Ja sam ipak za svoju višnjevaču onako ledenu kad je izvadim iz zamrzivača. Home made pa je jeftinije. Reklo bi se ako komšija dozvoli možda se jednog dana kada se daisy baci u prozvodnju na veliko pa šibne u pola cijene akciju i počastim čisto da probam kako djeluje na PMS [:jezik]
2015 07 11