Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć curkee

Ovako naš razgovor počinje ArielPok i ja,počeo je jučer sa pitanjem da li torbu mogu spustiti 100kn jeftinije i da će dotična odmah uplatiti. Ja sam pristala i rekla nema problema Na to je ona rekla da ce uplatit u Pošti 750kn i da će tek sjesti drugi dan iza 14h al da ja njoj posaljem paket busom da njoj to stigne u Vodice u 19:30h navecer da podigne. I da će poslat potvrdu o uplati. I tako je bilo sve ok dok nisam u inboxu vidjela uplatnicu na kojoj pisu moji podatci i iznos i onda banka primatelja neka sasvim druga a navela sam da je banka ERSTE.Uostalom po ibanu se odmah poznaje koja je banka kad se uplacuje negdje ili internet bankarstvom. Meni je sve vise sumnjivo i pitam da sutra posaljem kad mi sjedne uplata na to dobijem odgovor da ona tad nikako ne moze i moli me da sad odem na busni i da ja to sad posaljem. Ja kazem da mi je zao i da idem u banku provjerit dal je uplata proknjižena i odem kaze mi gospodja u banci da nije nista vidljivo ja to posaljem curi i ona na to odgovara o boze sva u čudu i da će sutra ujutro otic u banku...wtff??Odjednom sutra ce provjeravat a prije tog je rekla da sutra ne moze dic paket ni nista. I da ce mi javit..naravno nije se javila da je bila u banci i na to ja šaljem poruku uplata mi nije sjela a uzeli ste jučer moje podatke i jos trazili broj mobitela da me kontaktirate kad provjerite u banci znaci da bi bila prevarena da sam Vam poslala torbu A ona meni na to kaze da se ona osjeca prevareno jer su novci na mom racunu.. Ja nemam sta za rec da jos postoje ovakvi ljudi koji i dalje pokusavaju varati cure i ljude koji posteno prodaju svoje stvari. Ja sam rekla da cu slikat sve uplate koje su mi sjele ovih dana na racun jer se one ne mogu pobrisati da dokazem da nisam nikog prevarila nego da je mene cura pokusala prevariti Ne znam kako i sta da napravim dal ce ju blokirati ili ne al eto zato sam se tu javila [slika:42766400-dcc3-4f49-aec9-0d562103016d]
2015 07 11
[slika:2a270d6b-ed99-47d9-b52b-6dc19bc40b89]
2015 07 11
[slika:70c4e9b5-da20-4a55-babe-7d45c8e0354c]
2015 07 11
[slika:763cd67f-f205-4339-9767-06102c4d4590]
2015 07 11
[slika:65ca5306-d2fc-4294-87fd-a93280b152a5]
2015 07 11
[:place] [:place] [:frustriran]
2015 07 11
Na svu sreću da nisi poslala [:sokiran]
2015 07 11
Sitno je da bih pročitala detaljno,ali tu je opet kao prvo prekršen dogovor. Di god da je uplatila,službenica mora provjerirt poklapa li se ime s brojem računa. Još i-hitno pa još i bus.....ne da je sumnjiva,ovo je čisti pokušaj prevare...... [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2015 07 11
Pa da mislila sam cura radi na moru u Vodicama nemoze mozda ic do tiska ili odlazit s posla stalno al nakaju je postalo presumnjvo Da sitno je jer sam screenshootala budem upalila laptop pa slikala jer ne znam kako drukcije a da se sve dobro vidi. Ne znam sta da sam poslala stvarno bi budala ispala a osjecala sam se lose jer mozda curi je hitno bilo al kad bolje pogledam sad bi zažalila
2015 07 11
...i još je vidila da si ovde nova pa mislila da će s tobom lako [:vrti] ......moraš upozoriti druge i ostavit joj povratnu na profil....
2015 07 11
...hitna je po mome samo pomoć(ili vatrogasci),ali torba definitivno ne..... [:hihot] [:hihot] [:hihot] .....a bila sam u Vodicama puno puta i mogu reći da to nije baš selo bez bar jednog Tiska......
2015 07 11
i ona meni napiše da ja njoj izvolim vratiti novac i da ona odustaje od kupnje torbe zbog moga bezobrazluka...ne znam sta da kazem i jucer ja odem provjerit dal postoji ta cura mozda na fb (jer mi vrag nije dao mira) naravno da je nisam nasla mislim facebook nije nikakvo mjerilo necega al danas ga svatko ima pa i moja majka od 50 god haha. I onda sam skuzila zato je zapravo htjela busom jer ni ime ni prezime nisu njeni nego bi samo dosla i rekla paket za Lucu a vjerovatno se tako ni ne zove nit mi je dala koji podatak vise ni br nego da ja stavim broj svoga mobitela na taj paket i da napisem za Lucu...
2015 07 11
....stvarno dobar pokušaj...-Luce.... [:kesi]
2015 07 11
Ajde bar kad vidim Vase misljenje sad mi je lakse malo...nisam znala kako i sta mislial sam da ce me prijavit al koliko vidim nije mi ni negativnu ostavila toliko o tome da je izgubila 750 vjerovatno bi me svuda pokusala prijavit i nać..nakraju krajeva i kontaktirat jer ima i broj nije to mali iznos pogotovo za torbu ja sam toga svjesna danas malo tko moze toliko odvojit al bi se zasigurno pobunio ili mi napisao neku poruku al od nje ništa
2015 07 11
..da i ostavi negativnu,administrator ti je mora obrisati kad prouči slučaj.....,ali moraš ostale upozorit na tu osobu....može link profila?
2015 07 11
1 2