Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Prelazak iz crne u svijetlosmeđu

Već duže razmišljam o tome da svoju kosu (koja je prirodno tamno smeđa) i zadnji put obojana u crno u 5.mjesecu obojam u svijetlosmeđe pa me zanima ako neka cura ovdje ima slično iskustvo da podijeli jer se bojim kako bi išao taj postupak a na kraju i jel bi to ličilo na išta, pretpostavljam da treba i blajhanje pa ako neka zna iz prve ruke bila bi joj jako zahvalna [:hihot]
2015 07 20
Ako si farbama u crno,da moraš se blajhati.I to ti savjetujem da odes u salon,jer ako nisi do sada experimentisala sama bolje ni nemoj [:smijesi]
2015 07 20
Pronađi nekog dobrog frizera koji ne skida blajhom, to se danas normalno radi u boljim salonima, na tamnu kosu je smrt stavit blajh pogotovo sad preko ljeta. Govorim iz vlastitog iskustva koje je nazalost bilo loše :( [:place]
2015 07 20
Meni je frizerka stavila blajh od tri posto, bilo mi je na glavi 10 minuta i dobila prekrasnu svijetlo smedu boju, stavila preljev za svaki slucaj da ubije ako ima sta zuto [:hihot] unistena nije ni malo, toga sam se najvise bojala, toga i da ispadne zuto/narancasto [:smije] nije unistena jer imam zdravu kosu koju redovno njegujem i sisam. Imas sad onaj olaplex koji navodno nista ne stecuje kosu, pa provjeri to malo bolje [:smijesi]
2015 07 20
draga pazi dobro gdje ćeš to raditi, meni je teta u salonu napravila s*anje, kosa mi je bila narančasta totalno. kasnije su me spasile cure iz drugog salona, ali ovaj prvi pothvat mi nije trebao. bolje dati malo više novca nego se prepustiti svakom u ruke :-/
2015 07 20
E hvala vam puno cure mislim da onda znam gdje trebam ići [:smije]
2015 07 20
Ja sam bas to radila u frizerskom salonu Martina u uluci grada Mainza i prezadovoljna sam kak je ispalo a i nije bilo preskupo. Pogledaj im FB stranicu, imaju puno fotki od radova s Olaplexom i to me privuklo. Ja sam se doma sama upropastila jer sam se sama bojala i ispala pretamna i cure su mi to sve skinule i nije mi se ostetila kosa, al stavljale su olaplex.bevo imam i vizitku telefon 3907246, al pogledaj im prvo stranicu
2015 08 18
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija