Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koji puder je najbolji?

Znam da je ova tema otvarana već 1000 puta..ali me zanima,cure koje imaate masnu kožu s aknama..koji puder koristite? a da je dobar..znaci da prikriva..? koja mu je cijena? [:smijesi] znam da ćete reć da mi puder ne treba,ni ne stavljam ga..ali za neke posebnije prigode,potreban je.. [:poljubac] [:poljubac] Zahvaljujem [:kesi]
2015 07 20
revlon colorstay, oko 120 kuna.
2015 07 20
kazu da su sad za ljeto najbolji mineralni
2015 07 20
jesu, mineralni su odlični za svaki dan, ajmo reći. ali cura je pitala za posebne prigode. za to treba tekući puder kojeg se može matirati s tim mineralnim u prahu [:smijesi]
2015 07 20
Sve ovisi o tipu kože. Revlonov je super, ali baš za neke "jake" prilike (izdržljiv je, ali težak). Ako ti tako nešto treba kako si u postu napisala, dobro ga je imati. Za svaki dan nešto lakše, ovaj Lorealov mi je odličan jer je kremast lako razmaziv, hranjiv i ne treba ga puno trackati [slika:3843aef0-ddff-49e2-9f91-fe4771010e1e]
2015 07 20
I da, sad je na akciji u DM-a nekih 58 kn, a možeš ga i isprovati. Ima više žućkastih nijansi ako si srednje do tamnije puti to će ti pasati
2015 07 20
Lorealov true match imam i odličan je! Koristim ga skoro svaki dan (kada moram negdje), lice mi je osjetljivo, ali s ovim puderom mi se nikad nije pokvarilo ili nešto slično. Preporuke! :D [:poljubac]
2015 07 20
Max Factor Facefinity 3in1 za masnu kožu odličan, jako matira. Nije pretežak a ima visoku moć prekrivanja. Meni je u početku bio skroz čudan jer se nikad nisam susrela s tekućim puderom koji sam po sebi toliko matira... Uz druge pudere sam morala stavljati matirajući u kamenu i popravljati ga svakih 2h, ovaj stavim i bez matirajućeg preko i drži dok ga ne skinem. :)
2015 07 21
Od ovog true match bi mi se lice jos vise zamastilo,nakon nekog vrimena,a nije mi nesto ni prekriva!
2015 07 21
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija