Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

drage "krpičarke"... :D

eto mene... možda me se tko od vas sječa [:zaljubljen] .. možda i ne... [:znoji] [:smije] .. nije me bilo 2 mjeseca.. pa se ispričavam na ovoj temi jer znam da uvijek ima onih kojima to "smeta".. dakle mene ni dalje nema u Hr. no s obzirom da sam danas nakon 2 mj. otvorila profil i skoro pala u nesvijest [:hihot] od vaših poruka (piše na profilu da je zatvoren do daljnjeg, no vidim da većina to ne čita) jednostavno ne mogu svima pojedinačno odgovoriti jer bi to trajalo danima.... dakle ovih dana će netko stići u Hr. ( bit' ćete obaviještene) i nakon toga šalju se paketi 10-15 dana... zatim ponovo off do daljnjeg... veliki pozdrav svima od stars606 [:poljubac] <3
2015 07 27
Koliko si imala poruka? [:hihot]
2015 07 27
Star draga zar ti još nisi shvatila da rubriku o meni nitko ne čita. Svi samo šalju upite bez obzira što sa strane piše. [:poljubac]
2015 07 27
Sličice... dosta... to je tajna... [:smije] uniqueangel pa piše u naslovu kao i u opisu.. nakon 2 mj. otvorim i ... [:sokiran] [:jezik] do sada sam samo jednu otvorila , gdej je pisalo, -se tko vratio? [:smije] [:hihot]
2015 07 27
kak ne cita. bila sam nedavno nest nasla... ne sjecam se doduse vise sta, al uglavnom kod tebe (mislim da e bio pris sa pupak) i taman vidim.... zarva ... closed... e bem mu misa al uglavnom odustala sam od busenja pa nije bilo prevelike zalosti [:hihot]
2015 07 27
zEEkAY [:smije] bravooo... evo ja došla do 21 poruke i do sada samo jedan upit kako sam napisala.. da li se tko vratio?.. ostalo sve..ja bi ovo.. ono.. jel' može ovako...onako.. zašto ne odgovarate...?.... [:hihot] [:place] [:sramezljiv] evo pokušavam odgovoriti svima... budem kroz nekoliko dana... [:smije] dok sve pogledam...
2015 07 27
Jao da dobijem barem 2-3 [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 07 27
Slicice mene nije bilo na profilu 2 mj. pokušajte ne gledati profil 2 tjedna i siguno će biti nešto... [:zaljubljen] [:hihot] [:poljubac]
2015 07 27
hihihihi, može biti, možda tada u inat šalju [:hihot] [:hihot]
2015 07 27
[:smije] [:hihot]
2015 07 28