Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dame i gospođe, pojašnjenje molim!

Pitam ovo ozbiljno i nije nikakva šala. Kad vi sebi kupujete samostojeće čarape je li računate onda broj cipela ili konfekcijski broj koji inače nosite? Pred nekoliko sati sam saznao da to ne ovisi o broju cipela nego o težini i visini. Inače jednom sam jednoj curi kupovao to već pa sam samo morao reći njen broj cipela i to je to. Nije potrebno bilo da kažem i konfekcijski broj npr. M ili L pa me je sad to malo zbunilo. Važno mi je ovo da mi kažete jer će mi informacija dobro doći a i nadam se da i sama moderatorica kad ovo pročita neće ostati zabezeknuta [:hihot] Hvala [:smijesi]
2015 07 29
obično je po težini I visini,isto kao I najlonke/štrample,no opet ovisi o proizvođaču. tko je to moderatorica? [:sokiran]
2015 07 29
konfekcijski broj.
2015 07 29
Ok a tko je najbolji tj tko radi najkvalitetnije samostojeće? Jeli točno da su svilene najskuplje?Nije mi lako pitati ove stvari među tolikim curama i ženama ali važno mi je da znam [:hihot] [:hihot] Moram znati i nipošto ne želim s nikime ovdje zbijati šalu i raditi cirkus na ovoj stranici.
2015 07 29
ja imam ove samostojeće i na njima piše po broju cipele, nisu iz Hrvatske, nego iz Engleske pa možda zato [slika:b755e20b-5941-4821-8da9-4e1e8cc650a1]
2015 07 29
Meni je nekako nelogično po broju cipele, šta ja znam, mislim, mogu imat sto kila i broj 37 a mogu imat 50 kila i broj 37 pa neću jednako stat u te čarape..
2015 07 29
Prema broju odjece, mislim da su lisca medu kvalitetnijim.
2015 07 29
težina i visina,nikakav broj obuće
2015 07 29
.....zar je moguće da je u nepunih 12 sati ovu temu što sam pokrenuo vdjelo već 400 žena? [:hihot] Rekao bi Gibonni: 'Divno je' [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 07 30
Kako da ne,ovdje je prava rijetkost da muškarac otvara temu...pa je valjda i zato navala. [:smije]
2015 07 30
Valjda zato jer jedna od rijetkih tema di ne piše "prevara" ili "Upozorenje" ili "samo danas 10kn": [:pospan] Sve si mislim da je vise muskaraca tu ovo bi bio mirniji portal i forum [:pospan] [:hihot]
2015 07 30