Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Prodaja kozmetike (obavezno pročitati prvi post)

Prodajem lot kozmetike ORIGINAL MAC, chanel, beauty blender, wet'n'wild itd. Pogledajte pa se javite ;)
2016 04 28
Naručujem povoljno original kozmetiku po 40-50 % jeftinijim cijenama već kod nas u drogerijama. U ponudi se nalazi sve od kozmetike (ruževi, puderi, maskare, korektori, palete sjenila, olovke za usne, rumenila, bronzeri, tuš za oči, olovke za oči, primeri), ugl svega ima. Naručujem kada skupim narudžbu te kada stigne slikam vam proizvode te šaljem kako kome odgovara (može i pouzećem). Oko 10 dana treba da stigne narudžba. Narudžba dolazi iz Velike Britanije. Za upite oko određenih proizvoda javite se u inbox.
2016 05 01
Ako želite kupiti kvalitetnu maskaru, ruž, kremu za lice, ruke ili sunčanje, puder, sjenila, parfemske i toaletne vode, proizvode za njegu kože... i to puno nižoj cijeni nego što biste mogli u nekoj od trgovina kozmetikom, onda mi se svakako obratite. Oriflame kozmetika pružit će Vam zadovoljstvo i kvalitetu za male novce. Svaka 3 tjedna nudi Vam se mogućnost odabira novo- sniženih artikala u aktuelnom katalogu. Za više informacija obratite mi se ili tu ili mailom [email protected] , a svakako možete posjetiti i moju facebook stranicu Oriflame uz Andrijanu. Dajte priliku Oriflame kozmetici, prepoznatu od strane švedske kraljevske obitelji, i iskusite švedsku kvalitetu.
2016 05 03
Pozdrav cure, bavim se AVONOM pa ako tko zeli sta naruciti, upitati, za sva pitanja sam otvorena :) slobodno se javite porukom :)
2016 05 04
Prodajem u potpunosti novu, zapakiranu kozmetiku: L'erbolario mast za brzo tamnjenje Alpstories gel za ruke - lavanda HAPPY HEMP anti ageing night cream Slike i ostalo na mom profilu, slobodno predložite svoju cijenu, možemo se sve dogovoriti :") Uz svaku kupnju i pokloni :)
2016 05 06
Prodajem Just prirodnu kozmetiku Inbox za sve inf! Lp curke
2016 05 08
znači ne smijem stavljati na svoj profil? da znam da izbrišem, hvala <lp
2016 05 11
narucujem oriflame, za sve se javite u inbox :)
2016 05 11
> vanjaivan: > znači ne smijem stavljati na svoj profil? da znam da izbrišem, hvala > <lp možeš stavljat na profil.. ovo je tema ua oglašavanje kozmetike koju si stavila na prodaju, da cure možda lakše nalete..
2016 05 11
> poleirish: > > vanjaivan: > > znači ne smijem stavljati na svoj profil? da znam da izbrišem, hvala > > <lp > možeš stavljat na profil.. ovo je tema ua oglašavanje kozmetike koju si stavila na prodaju, da cure možda lakše nalete.. Hvala :)
2016 05 11
prodajem parfem light blue od dolce i gabane ,ima vise ood pola bocice i prodajem chanel sminku novu,nikad koristenu :)
2016 05 13
> Psychocouture: > Evo i kutak za cure koje prodaju kozmetiku - oglašavajte se ovdje :) > Nema otvaranja tema za prodaju, pišite u ovu. > Svako malo će se stara tema brisati i otvarati nova, radi preglednosti. > Poz Pozz djevojke pogledajte moj profil imam preko 150 parfema za nju i njega poznatih brendova po vrlo pristupačnim cijenama. HVALA
2016 05 14
Pogledajte moj profil prodajem isključivo novu, nekorištenu kozmetiku daaaleeeko ispod prodajne cijene! Popust pri kupnji više proizvoda :")
2016 05 16
Prodajem Oriflame i Avon kozmetiku, stavit ću u profil nove, odmah dostupne proizvode čim ulovim vremena, cijena trenutnih je okvirna i ovisi o cijenama u aktualnom katalogu tako da se svakako oko svega možemo dogovoriti ;)
2016 05 18
Oriflame kozmetika + poklončić Eminy parfem Lady million absolutely gold 11 ml.
2016 05 22
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 48