Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Prodaja kozmetike (obavezno pročitati prvi post)

Evo curke, svega povoljno, pa zavirite! pozzic
2016 12 15
Ako ne spada pod kozmetiku molim admina da obrise. Prodajem cetkicu/epilator za lice Braun 810face. Uz nju dolaze 2 zamjenske cetkice + original
2016 12 17
Booook, ima li netko ovdje za mi preporučiti neku dobru kremu ili serum za masnu kožu? hvala Alis
2016 12 29
Prodajem mnogo originalne kozmetike po vrlo povoljnoj cijeni u odnosu na prodajni cijenu Moze i zamjena vise komada kozmetike. Trazim: Crnu, smeđu ili bež zimsku parku xs,s Ravne cizme/ gleznjace 37 Transparentni plasticni organizator za sminku Pulovere zimske s Kardigane xs/s Laganu hidratantnu kremu za lice: vichy, avene ili eurerin Mlada sam, molim vas samo moderno :*
2017 01 10
Prodajem kvalitetnu,orginal kozmetiku u pola cijene i to novo,a meni višak. Avene gel za umivanje za masnu kožu i Elizabeth Arden kremasti sapun za suhu kožu, profesionalni serum za ravnanje kose, opi lak nude boja.
2017 01 10
Ako kome treba avon lady slobodno se javite i pošaljem vam link aktualnog kataloga pa možete naručivati preko mene :)
2017 01 10
Cure, kod mene imate Essence :)
2017 01 11
imam dosta mignon parfemi po strasno jeftine cijene
2017 01 15
Nova Aura paleta. Prodajem jer be koristim sjenila. Braun cetkica za ciscenje lica/epilator takodjer prodajem. Skicnite
2017 01 16
Taman stavila ogroman lot kozmetike po jako povoljno cijeni,ima svega :")
2017 01 27
tražim paletu sjenila, mat sjenila zemljanih tonova, može crvenih ili rozih, nježno ljubičastih da ima paletu za konturu, paletu rumenila bilo bi poželjno da jedna osoba ima sve to, ali ako ne nema veze 😃
2017 01 29
Chanel puder i parfem povoljno ❤️ Prodajem
2017 01 30
prodajem raznu kozmetiku mac ,esteee lauder (rijesavam se viska ) ,novo , nekoristeno pa skicnite
2017 02 17
Vichy Dermablend 3D Correction Foundation pozz curke, kupila sam si ovaj puder, s obzirom da sam dobila puno preporuka za njega, ali kad sam ga prvi put stavila, shvatila sam da mi nikako ne paše. Ako je koja zainteresirana za kupnju po jeftinijoj cijeni nego u ljekarni, nek mi se javi u inbox, jer fkt je cijela tubica, ja sam iskoristila količinu zrna graška.. a šteta mi da stoji... Lp, Saruman
2017 02 18
Prodajem planet spa masku za lice i kremu za tijelo,maska nije koristena a kremu sam samo malo otvorila da pomirisem
2017 02 21
1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 48