Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Prodaja kozmetike (obavezno pročitati prvi post)

Victoria parfemi i losioni, te LOT NEOTVORENOG make upa!
2017 09 11
Prodajem original parfeme i kozmetiku po povoljnim cijenama,za vise informacija javite se u poruke,radi slika,cijena a mozete se javiti i za broj pa da komuniciramo preko whatsappa :) lp
2017 09 15
Pozdrav, Nova sam ovdje i aktivno se bavim AVON kozmetikom. Imam neke stvarčice koje odgađam vratiti pa su na prodaju, nekorišteno po povoljnijim cijenama, ali naravno dobrodošle ste za naručivanje ili da nam se pridružite ;) Radim najviše na području Istre, Kvarnera i GK :D
2017 09 25
Pozdrav curke, kod mene imate parfemčića i još drugih lijepih stvarčica, bacite oko :)
2017 09 27
Novi original parfemi i kozmetika zavirite :)
2017 09 30
Ima i kod mene na profilu kozmetike, pa navratite :)
2017 10 23
Imam nekolicinu parfema koje sam dobila, a nisam ih ni otvorila. Svi su markirani i poprilično skupi. Ja ih dajem za minimalno. Bacite pogled na profil u slučaju ako trebate dobar parfemčić :D ( Bvulgari, Lady million, Dolce & Gabbana, Chloe, Dior)
2017 10 27
Bacite oko na moju ponudu kozmetike :)
2017 11 07
I kod mene ima dosta kozmetike. Zavirite,a i za cijene se uvijek mozemo dogovorit.
2017 11 09
Prodajem novi Estee Lauder puder sada po cijeni od samo 250 kn :)
2017 11 16
I kod mene ima nesto kozmetike pa provjerite. Plus, nabavljam odlicne replike Huda Beauty palete (svoje slike saljem na zahtjev, imam i oglas) i trepavica po niskim cijenama (za 200kn oboje) pa se lako dogovorimo detalje pojedinacno ili nacin isporuke. :) Kao i mac paletu za konturiranje ili mat ruzeve Huda.
2017 11 27
Prodajem jako povoljno 3 nova parfema dva od christine aquilere i jedna od gorgio beverly pogledajte na mom profillu ,te nešto kozmetile za ruke a bit če toga još,,,,
2017 11 28
Cure imam zelju pokloniti nekome visak odjece, zenskoj osobi koja nosi S ili M velicinu. Ako znate nekoga tko stvarno nije u mogucnosti priustiti si novu odjecu, javite se. Radujem se suradnjama!!! :")
2018 01 15
> Psychocouture: > Evo i kutak za cure koje prodaju kozmetiku - oglašavajte se ovdje :) > Nema otvaranja tema za prodaju, pišite u ovu > Svako malo će se stara tema brisati i otvarati nova, radi preglednosti. > Poz POZZdjevojke ,žene,majke -NOVA KOZMETIKA-KUPLJENO U NJEMAČKOJ,-ZA DETALJE PITAJTEE,ZA VIŠE ARTIKALA KOZMETIČKA TORBICA GRATIS,RAZVESELITE SESTRU,MAMU,PRIJATELJICU ILI SUSJEDU KOJA VAM KLINCE PRIČUVA MALIM POVOLJNIM A KVALITETNIM POKLONOM. <3 <3
2018 02 10
Snižena kozmetika na mom profilu, a ima i dodanih novih itema. Svakako bacite oko! Za slučaj da uzmete više toga, može popust.
2018 02 22
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 49