Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Prodaja kozmetike (obavezno pročitati prvi post)

Prodajem Farmasi kozmetiku 😊 ➡️KAKO NARUCITI? ✔posaljete sifru proizvoda u inbox ✔proizvod mi stiže otprilike 2-3 dana od narudžbe ✔obavijestim vas kada stigne 📲 ✔osobno preuzimanje u Poreču i Rijeci ili slanje postom/tiskom 📫 ✔placa se prilikom preuzimanja proizvoda, ne uzimam novac unaprijed 💲 ✔papirnatu verziju kataloga mozete zatraziti besplatno bez obaveze narucivanja 📕 ✔za sva ostala pitanja slobodno mi se obratite 🎀 ✔narudžbe saljem otprilike 2 puta mjesecno, ovisno o potraznji kupaca ➡️➡️ Prva narudžba za ozujak ide početkom tjedna 5-7.3 😊 #lovefarmasi 💋
2018 03 03
Farmasi kozmetika Sve na mom profilu odmah dostupno a ostalo narucujem i stize u roku 3 dana. Saljem gdje god treba. Po potrebi saljem katalog pa slobodno prelistate ili link kataloga. kako god vam odgovara. Hvala :-)
2018 03 17
Drage cure, uskoro opet dolazim sa svjezim 100% prirodnim arganovim uljem iz Maroka (osobno isprobanim i preuzetim), primam narudzbe! Bocica od 50 ml = 100 kn. Vise o ulju mozete pronaci na mom profilu. U svakom slucaju, dugotrajno je, blagotvorno i najbolji je borac protiv svih koznih problema! :)
2018 03 28
Takoder!!! :) Kod mene sve snizeno.za vise itema popust :) 😊
2018 04 14
Škicnite,stavila par novih stvarcica. Cim stignem,stavim ostatak
2018 04 15
Kod mene u ponudi prirodna kozmetika, zavirite 🌞 ⚪. prirodne kreme po vašim željama ⚪. krema od kantariona ⚪. krema od smilja ⚪. balzam za usne po želji ⚪. maska za lice od zelene gline ⚪. hidrolat lavande u spreju ⚪. šećerna pasta za depilaciju
2018 04 20
Cure ako vam je zanimljiva korejska kozmetika,ćirnite kod mene! :)
2018 04 27
Pozdrav! Na mom profilu u ponudi ima dekorativne i preparativne kozmetike. Za lice, kosu, nokte i tijelo. Također i nova knjiga o njezi lica. Dobrodošle!
2018 04 27
Bok! Na mom profilu povoljna markirana kozmatika :) Pozz
2018 04 29
Trebam farmasi primere, javite se porukom. Hvala
2018 04 29
Kod mene akcija 1+1 gratis Ukljucuje i kozmetiku :D
2018 04 30
♤Novi i nekorišteni lakovi za nokte: Manhattan, Max Factor, Bourjois, Golden Rose, Essence, Catrice, OPI, Chanel, Alessandro, Chanel....up for grabs! :) ♤Parfemi: Hugo Boss Women, Givenchy, Women's Secret, Little Black Dress..originali, nekorišteni... ♡Sephora sjajilo za usne, novo i nekorišteno, Esteè Louder prozirno sjajilo, također nekorišteno... Ako nešto nije objavljeno-pitajte šta vas zanima. :) Osobna primopredaja ZG ✌
2018 05 16
hej cure zapratite me na moj blog insta profil : ourbeautysecrets_hr ima i bit će recenzije mnogih proizvoda za njegu lica i šminke, te darivanja :) lp ljubim vas
2018 05 17
Kod mene na profilu Elfs parfemi, mogu dva za 300kn, samo da si oslobodim mjesta i skupim novaca. :)
2018 06 19
Pozdrav! :") Pogledajte profil ima kozmetike po pristupačnim cjenama i svašta nešto zanimljivo što bi vam moglo zapeti za oko ;)
2018 06 22
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 48