Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Gastritis - iskustva

Pozdrav, dali je tko imao gastritis i ako mi moze reci koliko je trajalo i kako je proslo? Evo ja ulazim u 5. tjedan i jos uvijek me boli, nema dana da nema neke boli. Cim malo hodam osjetim bol, a kada pocnem cistiti ili usisavati je gotovo.. jaka probadanja naprijed i u ledjima.. odmah moram leci i do kraja dana imam teske bolove. Kamerom i pregledom mi je utvrdjen gastritis koji je nastao zbog stresnog razdoblja u zivotu, ali s obzirom da mi je 20, rekli su da cu se brzo oporaviti ali kao sto sam napisala vec 5 tjedana traje..a ljeto je, osjecam da propustam toliko toga dok lezim u kuci svaki dan.. Molim vas ako imate neki savjet..🥲
prije 1 dan, 12:47
meni je trajalo oko 2 mjeseca. najvise mi je pomogla promjena prehrane, bez povrca, zacina koji su me iritirali, jako sam smanjila masnocu i slatko. najjace bolove sam imala nakon jela koji su trajali po nekoliko sati. imala sam i neki lijek koji nije neke koristi napravio
prije 1 dan, 14:12
Puno čaja od stolisnika, on liječi sve povezano sa sluznicom. ja imam osjetljiv želudac i imala sam napadaje gastritisa, stolisnik mi je otkriće.
prije 1 dan, 20:21
> jelena693: > meni je trajalo oko 2 mjeseca. najvise mi je pomogla promjena prehrane, bez povrca, zacina koji su me iritirali, jako sam smanjila masnocu i slatko. najjace bolove sam imala nakon jela koji su trajali po nekoliko sati. imala sam i neki lijek koji nije neke koristi napravio Joj kad cujem 2 mjeseca🥲🥲 hvala na odg! I ja sam dobila neke tablete koje moram piti ali isto ne vidim neki napredak > Nitospitos: > Puno čaja od stolisnika, on liječi sve povezano sa sluznicom. ja imam osjetljiv želudac i imala sam napadaje gastritisa, stolisnik mi je otkriće. Hvala puno! Ja sam pila samo kamilicu ali probam i stolisnik🥰
prije 1 dan, 06:43
Meni pomaze caj od kičice. To je odlicno za zeludac i sve gastro intestinalne smetnje. Nema ga za kupiti u normalnim ducanima. Ja gu uzmem u ZTC-u tamo ima ona teta kod Deichmana sta prodaje hrpu cajeva. Vjerovatno ima i drugdje di su specijalizirani za cajeve ili kod travara. Odvratno je gorak ali pomaze odmah!
prije 2 sata