Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Djevojačka večer - SVE

Žene dugo me nije bilo tu, a sad trebam ja i vaš savjet. Sudjelujem u organizaciji djevojačke. Pa molim sve cure koje su bile na djevojačkim zabavama, što ste sve radile, kakav je bio sadržaj večeri? Osim večere i pokojeg pića, je li nužno za zabavu angažirati neku živu glazbu ili može i bez toga? Sve ideje pišite. Pa i o tome koliko financijski to ima smisla.
prije 2 dana, 15:42
Ja sam organizirala djevojačku. Nije bilo žive glazbe iako to je super imati nema sto. Previše mi je bilo financijski sve ostvariti. Uglavnom napravila sam playlistu preko spotifya za svaki dio večeri. Naručila sam one estetski lijepe kolačiće u obliku krofnica i sladoleda (imali smo sreću da su bili prefini 🐷😁), u balonima su se nalazili papirići sa pitanjima na koje je mlada tokom večeri morala dati odgovor. Ako odgovori točno sve gošće moraju gucnuti , a ako odgovori krivo mora ona. Odgovore na pitanja je dao mladoženja. Dali smo joj zajednički poklon koji je uključivao crni ogrtač i privjesak Pandora sa znakom prijateljstva, ali sam svim curama dala zadatak da joj nešto poklone osobno sto veze konretno njih sa mladom, a da to nije nešto preskupo. Sve dekoracije (baloni, veo, slamke, pribor za slikanje ) sam naručila preko AliExpressa. Imali smo jako puno kolača pa sam uzela one plastične posude i svakoj curi na odlasku dala kutiju sa kriškama torti i gumicu satensku za kosu koja je je imala oznaku djevojačke i ime djevojke. Djevojačka je bila krasna i lijepo smo se zabavile, ali bih dodala da imamo preko 30 pa nije možda tako luda neka kako znaju biti
prije 1 dan, 15:29
Bila sam i na jednim i drugim tj na kojima je bilo zive glazbe i kojima nije. Smatram da nije nuzno imati zivu glazbu, super sam se provela i kad smo si imale pustale, ionako najvise ovisi od cura koje su na zabavi. Stvarcica ima svuda po raznim stranicama kao ali, shein, cak i tedi ako ne stignete narucit, nesta i sami izraditi. Mi cure smo obicno dijelili troskove, kad sam bila kuma onda sam vise, ili neki dodatni pokloncic. Ako smo zivu glazbu, onda smo manje izdvojili na poklon, ideje pandora privjesak, neka torbica, ogrlica, omiljeni parfem. Za hranu, mozete i sami, npr torte ako neka od cura ima veci talent za to, ali i ako ne, mozete se svaka dogovorit nesta da napravi. Sve ovisi sta je buducoj mladi bitno, pa gledati po tome kako se moze ustediti. Npr. mi smo na jednoj angazirali samo pjevaca i jednog sviraca i isto je bilo super a manje izade, kasnije smo i mi pjevale. Plese se, jede, pije, i ne trebas generalno brinuti o tome, na kraju sama vecer tece i uvijek se nade nesta zanimljivo, pokoja prica. Bila sam na jednoj gdje smo pricale gdje smo upoznale mladu i nesta o tome, pa eto ideja, ali to stvarno nitko ne planira nego nam samo dode..npr i karaoke tj mikrofon neki pa pjevate vi, i daj koliko mozes, ako je previse unajmiti nekog za pjevanje pogotovo ako sama ili par vas placaju, bez pardona to ne treba, razgovaraj s sestrom od mlade ako ima ili nekim blizim prijatejima i tako mozda isto vidjet jel su one spremne dati nesta, a sigurno jesu, tako da sve ovisi koliko ste u financijskim mogucnostima pa oko toga formirate i poklon i sve ostalo
prije 19 sata