Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - isporuka pogrešnog paketa

Prodala sam djevojci u Poljskoj suknju a ona je dobila dječje bodiće … plaćanje je zaustavljeno a korisnička podrška kaže da se kupac treba njima obratiti sa dokazima kako bi ih proslijedili prijevozniku. Kupac ne suradjuje nego samo traži povrat jer se isporučeni artikl razlikuje od kupljenog. Kako da ja sada dokažem da nisam ja to poslala?
prije 2 dana, 07:13
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f6647b3f15ff56b378473afe1d0a9dfb.jpg)
prije 2 dana, 07:14
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5ebf3875a115e507f23a21099f2f4343.jpg)
prije 2 dana, 07:14
Da li je Vaše ime na paketu sa dječjim bodićima? Da li ste Vi pakirali, odnosno da li je ambalaža sa fotografije Vaša?
prije 2 dana, 10:31
Pakirala? Pa ja taj paket nikada vidjela nisam . Ja sam poslala jedan, ona je dobila neki sasvim drugi
prije 1 dan, 12:40
Na paketima nema imena, samo brojevi pošiljke. Primatelj Vinted pošiljatelj BoxNow. S tim da brojevi ovih paketa nisu niti približno isti , niti slični … Uglavnom, pisala sam BoxNow, pisala sam Vintedu, ova djevojka je poništila transakciju a vidjeti ćemo hoće li se ikada suknji ući u trag … 😭 Jel imao netko slično iskustvo ? Jel netko slao bodije ? 🙃
prije 1 dan, 13:07
Pa, jel taj boxnow plaća odštetu? I do kolike vrijednosti se može paket osigurati? Netko se usrećio sa suknjom i neće ju vratiti, ali ovi moraju biti odgovorni, kaj ne? Blaženi naš tisak, skup, ali pouzdan. Ja čekam paket HP EXPRESS od srijede, strašno...
prije 1 dan, 13:15
Znači djelatnik je pomiješao naljepnice i nalijepio ih na krive pakete. Dostavne službe teško priznaju svoju krivnju ako nemate neki čvrsti dokaz npr. sliku paketa kojeg ste slali s nekom oznakom raspoznavanja npr. onaj kod koji se dobije. Njega uvijek zalijepim na paket, a ponekad i s druge strane te dodam i ime profila kojem šaljem, za svaki slučaj, i sve to poslikam. Također, metadata fotografije mora sadržavati datum kad je uslikano. Opekla sam se s Eurosenderom jednom (ne preporučam suradnju s njima). Znam da to ne želite čuti, ali jasno je zašto kupilica želi povrat i nju ne zanima ništa drugo. Nažalost na Vintedu nema foruma, pa da se pomiješani paketi pokušaju locirati, a korisnička služba u većini slučajeva nije od koristi. Na Vintedu je kupac puno bolje zaštićen od prodavača. Nadam se samo da suknja nije bila skupa. Edit: jeste li sigurni da je kupilica poštena i da nije slikala neki drugi paket koji joj je stigao?
prije 1 dan, 13:20
> MilaDraga: > Na paketima nema imena, samo brojevi pošiljke. Primatelj Vinted pošiljatelj BoxNow. S tim da brojevi ovih paketa nisu niti približno isti , niti slični … Uglavnom, pisala sam BoxNow, pisala sam Vintedu, ova djevojka je poništila transakciju a vidjeti ćemo hoće li se ikada suknji ući u trag … 😭 > Jel imao netko slično iskustvo ? > Jel netko slao bodije ? 🙃 Kako poništila transakciju?! Ne moze ona poništiti transakciju ako joj je paket stigao. Moze samo traziti povrat a vi onda pristati na taj povrat ili ako ne pristanete umjesa se vinted pa bi oni trebali rijesavati ovakve situacije! Nedavno sam ja trazila povrt od poljakinje jer mi je prodala tenisice kao nenosene a bile su vidljivo nosene i razgazene! Ona je pristala na povrat i kad joj je paket stigao nazad meni je vracen novac od vinteda! Al bilo mi je palo na pamet da sto ako ona bude radila probleme neke tj ako bude rekla da ih nisam poslala tj da joj je stigao prazan paket i sl! Fala bogu nije bilo problema al s obzirom na iskustva svega i svacega na ovoj stranici proslo mi je kroz glavu da snimam kako stavljam paket u ormaric hah
prije 1 dan, 14:24
Ja sam isto kupila cipele koje sam vratila jer su bile teški krš. prodavačica je pristala na povrat i sve je proteklo u najboljem redu. Međutim, ovdje kupac samo tvrdi da je dobio krivi paket (što i je - priložila je fotku i to je njima dovoljan dokaz) ,i ona će dobiti svoju lovu natrag. Ja imam problem jer Vinted ne želi sa mnom komunicirati a nemam načina na dokažem bilo što. Neću povrat, što ću pobogu s dječjim bodijima? I već vidim BoxNow kako prebacuje lopticu na ovaj poljski InPost kako li se već zove. Ma nije bila velika lova , ali me načelno zanima kako se prodavač može najbolje zaštiti - ako uopče? Veselio me taj Vinted ali meni to ispalo baš niškoristi. Niti sam što dobro kupila, još manje prodala. I sad još ovakve komplikacije.
prije 1 dan, 15:06
Pa, jel se isplaćuje odšteta za izgubljeni paket?
prije 1 dan, 20:37
> Nitospitos: > Pa, jel se isplaćuje odšteta za izgubljeni paket? Da, dobijete točan iznos koliko vrijedi artikl. Meni su jedan izgubili. Desilo mi se i da su dva kupca dobila pogrešan paket, a to su vjerovatno pobrkali naljepnice, a ja nisam napisala u početku šifru na paket, kupci nisu htjeli ni mjenjanje niti povrat već su zadržali te stvari. I desilo mi se da je jedna cura kupila od mene dvoje hlače i stavila je da su krive mjere napisane i odobrili su joj povrat, a ona je priložila sliku sa skroz dignutim strukom do vrha, iako ne stoji prirodno tako i slikala da je krivo tako da su joj odobrili povrat iako nije u pravu, ali obzirom na automatske odgovore nema smisla raspravljat se. Ostalo je sve bilo odlično
prije 1 dan, 22:09
> kkorina: > > Nitospitos: > > Pa, jel se isplaćuje odšteta za izgubljeni paket? > Da, dobijete točan iznos koliko vrijedi artikl. Meni su jedan izgubili. > Desilo mi se i da su dva kupca dobila pogrešan paket, a to su vjerovatno pobrkali naljepnice, a ja nisam napisala u početku šifru na paket, kupci nisu htjeli ni mjenjanje niti povrat već su zadržali te stvari. > I desilo mi se da je jedna cura kupila od mene dvoje hlače i stavila je da su krive mjere napisane i odobrili su joj povrat, a ona je priložila sliku sa skroz dignutim strukom do vrha, iako ne stoji prirodno tako i slikala da je krivo tako da su joj odobrili povrat iako nije u pravu, ali obzirom na automatske odgovore nema smisla raspravljat se. > Ostalo je sve bilo odlično Od koga ste dobili povrat za izgubljeni paket? I kako ste dokazali da je izgubljen, tj poslan?
prije 1 dan, 22:58
Malo previše gafova imaju, ha?
prije 1 dan, 06:54
U mailu pise da se treba napisati broj paketa na paket, ja to tako radim od prvog dana i za sada nije bilo problema a prodala sam cca 15 stvari. Ne znaci da nece biti problema ubuduce doduse..
prije 1 dan, 08:20
1 2