Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Prodaja kozmetike (obavezno pročitati prvi post)

I ja imam parfema i kozmetike.stoga navali narodee! 😆😊
2017 06 19
Imam dosta proizvoda iz Avona - odmah dostupno - parfemi, lakovi za nokte, pa bacite oko na profil :))
2017 06 19
Prodajem/mijenjam. Sve je samo probano, kupljeno unazad par mjeseci. Slike i cijene na profilu, slobodno pitajte što vas zanima ili tražite dodatne fotke ;) Mogući su dogovori oko cijene, samo da se riješim onog što ne koristim! - Oriflame anticelulitna krema - Catrice high glow mineralni highlighter u kamenu - Catrice defining blush #pinkerbell - Essence blush up #pinky flow - Oriflame The One ruž za usne, boja ciklame - Benefit Dandelion rumenilo, jedino je ono korišteno neko vrijeme, ali ostalo ga je još puno. Tamnije cure mogu koristiti kao roskasti highlighter, ima sitni diskretan shimmer.
2017 06 25
Prodajem eminy parfeme, javite se u inbox i dobijete popis parfema...Kvalitetno i povoljno.. pakiranja od 15,30,50 ml ;)
2017 06 26
Novi L'erbolario lot...3 stvari za cijenu 1...provirite
2017 06 27
Prodaja kozmetike, sve po dogovoru! :)
2017 07 08
Imam lorealovu plavu olovku za oči, nikad korištenu. Poklanjam ako netko želi, meni samo stoji, a šteta mi baciti
2017 07 11
ako netko ima dugotrajnu olovku za obrve? tamnosmeđa boja :)
2017 07 16
Nezavisni sam suradnik u Oriflame kozmetici i možete preko mene naručiti proizvode iz aktualnog kataloga ili se raspitajte za nešto određeno, možda imam na zalihi za prodaju po akcijskoj cijeni. Za svaku narudžbu iznad 100 kn dobijete poklon proizvod. Također vas mogu uvesti u svijet Oriflamea besplatnim učlanjenjem da sami naručujete proizvode i time ostvarujete posebne pogodnosti. Za sve informacije javite se putem krpica ili me potražite na facebook stranici Valentina's Oriflame
2017 08 09
Prodaja Eminy parfema za vise info. Inbox ;)
2017 08 15
Cure ako koja zeli narucit Avon kozmetiku neka mi se javi u inbox, primopredaja vz Ostalo saljem poston ili tiskom ;)
2017 08 15
Puno stvari kod mene, original, vecinom samo probano ☺
2017 08 17
Zavirite na profil, odmah dostupni novi farmasi proizvodi + uzorci na poklon
2017 08 20
:)
2017 08 30
Prodajem makeup kvalitetnih marka (Clinique, YSL, Chanel, Estee Lauder...), to su uglavnom samo isprobani ruževi ili testeri, kupljeni ili dobijeni iz njemaččkih parfumerija. Sve su originali, ali ja ih ne koristim jer ih imam previše, pa zato prodajem ovdje po niskim cijenana:) Slobodno razgledajte moj dućan:)
2017 09 01
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 48