Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Chat tema #1

[slika:9b7ac78a-9a12-44da-88d2-02078c79c418] Molim pomoć. ....tražim ovu djevojku sa screenshota. !!!! U pola kupovine mi je hakiran fb profil i ne mogu se vise prijaviti preko njega....izgubila sve kontakte .....imam samo taj screenshot
2015 09 16
Napisi njen nick..ne vidi se dobro!
2015 09 16
hladno, da...
2015 09 28
Ajmo oživiti malo chat! [:hihot]
2015 10 06
Pozdrav, zna li netko u Zagrebu gdje mogu popraviti original torbe ( radi se o ušivanju i kod druge torbe (crne) popravljanju boje? [:smijesi] Mozete mi se javiiti na privatno, hvala unaprijed. [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 10 11
Ima li koja od vas zaintersirana za razgovor o trudnoci i hormonalnim promjenama koje zena prolazi? :D Mene puca zesce i trebam nekoga za razgovot [:smije]
2015 10 13
Pozz, može li se iznesti jedno mišljenje ovdje vezano za recenzije?
2015 11 04
Molim, zna li tko, od kada se ažurirala strana prošlog tjedna, ne mogu staviti nove artikle na profil. Probala u više navrata, molim ima li tko neku ideju? Admin još nije odgovorila na moje pitanje...
2015 11 30
> Administrator: > AndreaKod, molim bez provokacija, morat ću vas blokirati. Pa ne možete vi nju blokirat zbog ove rečenice,nebi bilo fer.. A i ovo se može protumačiti i kao sarkazam i kao normalno pitanje.POzz
2015 12 10
Cure, žene, djevojke trebam pomoć.. Što obući za Novu Godinu? U planu mi je nekakva bijela haljina, ali je nigdje ne mogu pronaći za kupiti, jer jako sam sitna i sve 'vjesi' na meni.. Crvene štikle i crvena torbica.. Zovem se Inesa i imam 19 godina :)
2015 12 11
Curke,kako vidjeti podkategorije??
2015 12 28
pozz kako ste? ja sam tu nova
2016 10 18
> Pups23: > > Administrator: > > AndreaKod, molim bez provokacija, morat ću vas blokirati. > Pa ne možete vi nju blokirat zbog ove rečenice,nebi bilo fer.. A i ovo se može protumačiti i kao sarkazam i kao normalno pitanje.POzz baš.
2016 10 28
> Pups23: > > Administrator: > > AndreaKod, molim bez provokacija, morat ću vas blokirati. > Pa ne možete vi nju blokirat zbog ove rečenice,nebi bilo fer.. A i ovo se može protumačiti i kao sarkazam i kao normalno pitanje.POzz baš.
2016 10 28
Drage djevojke! 🤗 Zelite li i vi postati dio Farmasi tima i uzivati u brojnim pogodnostima koje ono nudi❓❗🙋 🔹Na svaku narudzbu ostvarujete proviziju ovisno o njenoj visni. 💸 🔹Novi clanovi imaju mogucnost izabrati cak 3 od 4 seta po promotivnoj cijeni. 🎁 🔹Svaki iduci mjesec imate takodjer pravo birati proizvode po simbolicnoj cijeni ovisno o visni narudzbe. 🔹Jedini uvijet je da prva narudzba bude iznad 250 kn.💁 🔹 Ne morate svaki mjesec izvrsavati narudzbu kako bi ste se vodili kao aktivan clan. 🤗 🔹Farmasi nudi kvalitetnu prirodnu kozmetiku koja odgovara bas svakome i siroku lepezu ostalih proizvoda. 🍀💅💋💄 🔽Javite mi se slobodno ako zelite biti clan na Viber ili Whatsapp na broj +385992418630 📲 ili na mom profilu. Lijep poozdrav 👋
2019 11 12
1 2 ... 39 40 41 42