Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

izvoli, hvala, molim

rieci kojih ima sve manje i manje pa uklucujuci i tu na forumu. neko trazi pomoc , forumasice pomognu a umjesto hvala se brise post il sam ignorira jucer vozim malog iz vrtica, ulazi baba u dvoriste, ja se maknem mada je ona trebala, ni a ni b sam se zaderem kroz prozor MOLIM, skoro ju je herc trefil i pita menen moje dete mama zasto si jo rekla molim a a mu kazem zato jer mene njegov deda ucio da budem pristojna i da kazem izvoli, hvala i molim, pa sam si zamislila da je baba rekla hvala il ono u prometu kad nekog pustite a on ni da vas pogleda pa zar tolko opce kulture fali ljudima? njiho mali hvala, izvoli, molim tolko znaci a nis ne kosta ono.... malo sam ljuta i takoooooooooooooooooo
2015 08 05
Zanimljivo [:smije]
2015 08 05
istina [:smijesi] [:smijesi] [:kesi]
2015 08 05
neznam er to vrijeme, godine, zivci, il fakat fali kulture ljudima i kak da ja onda ucim svoju djecu da nekom kazu hvala a da je u redu da druga strana ni glavom ne odmahne?
2015 08 05
Istina!! A da ne spominjem maknit se trudnicama ili pustit ih ispred sebe!!Uzas
2015 08 05
i to sta kazes. sjecam se kad sam bila trudna, sjedim u prepunom tramvaju, udje bakica koja jedva stoji i svi glavu kroz prozor, a ja s trbusinom do zuba se dizem da bi ona sjela
2015 08 05
Kultura je danas,ljudima stran pojam nažalost! [:znoji]
2015 08 05
hehe, iz njene perspektiva ti si ona bez kulture jer se dereš [:smije] [:smije] [:smije] , pretraži internet možda baba negdje o tebi otvorila temu [:smije] [:smije] [:smije]
2015 08 05
pa sjecam se kad sam bila mala i isla s tatom u tramvaju, ako se nebi digla starijem, tako me opro pred svima da sam sva crvena isla doma
2015 08 05
Ni meni se nitko nije dizao dok sam bila trudna ni mojim frendicama po največim vrućinama, ali ja eto razmišljam da nikad ne znam što je zapravo čovjeku pokraj mene koji ne postupa onako kako bih ja postupila, eto, babi je možda netko umro, možda ima rak, možda na nju muž viče, a možda je boli ona stvar da tebi govori hvaka jer ima 1000 drugih briga pa te ne bi registrirala niti da se sudarila s tobom i tako....uglavnom, živciranje bez veze...
2015 08 05
Bas tako,osnovna kultura,a ja se danas bojim proći kraj skupine djece osnovne ili srednje skole jer eto ko zna što su u stanju napraviti,sramota..
2015 08 05
Sophiela,meni kažeš?
2015 08 05
To dolazi od doma,dijeca same vise na tv-u,internetu,jer roditeljima je tako lakse....zalosno sto dijeca ne uce razliku izmedu ti i vi
2015 08 05
a gle ak imam nekih problema il mi neko umro il.... sta vec ne skinem gace na ulici i pisam, ipak je i to stvar kulture a ljudi se danas ocito cijepe protiv njje
2015 08 05
arventum ne mislim da je bas tako evo ja sam mama dvoje, i igraju se oi i na compu i tv i to cak i ja priznajem previse al nedam im da udju u ducan a da ne kazu dobar dan, ako neko kihne opomenem ih da se kaze nazdravlje, kad im neko nesto da moraju rec hvala
2015 08 05
1 2