Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

praktični savjeti za vjenčanje

Žene koje ste to već prošle dajte nam par savjeta. Sto biste drugacije, na sto treba posebno pripaziti? Nesto iz
2015 08 11
Prve ruke. Gdje ste uštedjele, neka ideja. Svaka pomoć je dobrodošla
2015 08 11
ja bih definitivno smanjila broj svojih gosti...a na svemu se može ušparati,samo treba biti razuman i odvagnuti da li mi baš to treba...sve osim hrane može biti minimalistički i onako to nitko ne gleda...ljudi su došli na ples i klopu...ostalo je izluđivanje same sebe.
2015 08 11
Svakako se slazem o smanjenju gostiju ako mozes. Naprimjer ja necu moci moj decko ima punoo puno rodbine i jedini je muski u obitelji tako da ce zvati svee. Cuj sebi za gust izaberi sredjivanje sale, dekoraciju kod kuce ali usteda je u minimalnom. Manje je vise vrijedi i u tom slucaju. Izbjegni vece troskove djevojacke/momacke. Odaberi dobru klopu i bend i nista nemoze poci po zlu :-)
2015 08 11
I svakako sto mozes sama napravi sama, sestra se udala prosle god pravile smo pozivnice i revere, druga se sestra udaje iduce god isto pravimo pozivnice i revere ali i zahvalnice nece imat slike nego pravimo kuhace drvene sa njihovim imenima i zahvalom. A ja se udajem za 2 god takodjer vec sad znam sve sta bi i sto nebi i sama cu si pravit pozivnice i sve ostalo sto sama mogu. :-) Ako trebas nekog kod izrade pozivnica mozemo se dog. Pravila sam ih do sada puno puta.
2015 08 11
Gdje kupujete papir za izradu pozivnica? I kako se cijene krecu? Ako vas previse ne gnjavim voljela bih vidjeti sliku pozivnice?
2015 08 11
MateaRaic je spomenula drvene kuhale kao zahvalnice, ako te zanima tako nešto javi se. [:smijesi] Imaš na mom profilu link pa možeš pogledati. :)
2015 08 11
ja imam 50 ak gostiju, privatni prostor s cateringom (hrana) a piće sami kupujemo. umjesto benda je DJ jer mi se to više sviđa. dekoraciju ćemo sami odraditi, sve minimalistički jer ne volim kič. pozivnice sam našla neke sa stranice jeftinepozivnice.com, tako nešto, totalno sam antikreativna tako da sama ne bih radila ništa. zahvalnice ne znam ;/ lijepe su pozivnice u epruveti ali opet, nisam kreativna (epruveta je oko kune u nabavi a čepovi su ispod 50 lipa)
2015 08 11
Radim u vrticu tako da pucam od kreativnosti hihihi. Ipak i ja bih stvarno minimalno tih đinđi po stolovima. Par onako detalja. Recite mi kakvo je vaše mišljenje o kicenju auta, crkve?
2015 08 11
Skokni na Pinterest i naći ćeš čuda toga. :) Slažem se, manje je više. [:smijesi]
2015 08 11
Hihihi pinterest je moja prva stranica kad se probudim. Negdje sam procitala da cvjećare čak iznajmljuju masne i ostalo za kicenje crkve? Iskreno, ne zelim kic i ne zelim dati hrpu love za nesto sto cu na kraju baciti u smece. Radije cu vise novaca dati za fotografa, hranu, dj-a.
2015 08 11
Papir kupujem u bosni. Za razliku od nasih cijena hamera ovi su dosta jeftini.
2015 08 13
[slika:5737a025-ce2e-4559-834e-d4f8a6ef5aab] ove sam zadnje radila prije manje od mjesec dana. Cijene sve zavise kakvu bi pozivnicu i koliko bi me materijal izaso, tezina izrade i rok do kad ti trebaju.
2015 08 13