Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Traje li jos u Konzumu otkup tekstila?

I hoce li trajati jos oko 2 tjedna ? Posto namjeravam tamo odfurati robicu ako ovo sve po 30 kn ne upali, hitno trebam prostor za novi stol :D
2015 08 15
nisam cula za otkup..jel mi mozes reci nesto vise?
2015 08 15
Mislim da traje, ali se ne isplati. 0.50kn je za 1kg :)
2015 08 15
Nena, sve ti je na linku:) Da, istina, ali ako se ne proda, otici cu tamo... Moram osloboditi prostor za novi stol a i od 9.mjeseca se mislim privremeno prekinuti baviti krpicama:))
2015 08 15
Onda ti je bolje napraviti ovdje aukciju, sa nekom niskom početnom cijenom, ipak možeš dobiti puno više nego u Konzumu [:jezik]
2015 08 15
ne napadam nikog, ali meni ovo mirisi na reklamicu [:hihot] imas pristojne odnosno pozeljne stvari koje bi se za cas razgrabile da spustis cijene [:smijesi] [:smijesi] definitivno je pametnije dati ovdje za 10 kn npr majicu nego da ih moras hrpu odnjet tamo za par lipa[:smije] [:smije]
2015 08 15
takoder ako i to ne upali uvijek mozes pokloniti [:smijesi] ili odnjeti u caritas [:smijesi]
2015 08 15
Otkup tekstila,papira,časopisa je za stalno.Otkupne stanice možeš naći na sranici od tiska.
2015 08 15
Nenčihvala na komplimentu za stvari ali ne znam zasto da spustim cijene kad sam dtavila sve po 30 a ono sto je bilo ispod 35 sad je 10, pise u naslovu i opisu [:smije]
2015 08 15
bez uvrede [:smijesi] ne mislim nista lose [:smijesi] eto moj savijet ti je onda da odneses u karitas [:zaljubljen] konzum nudi otkup za neupotrebljive stvari koje ce ici na reciklazu. tvoje sve je nosivo i nekom ce koristiti [:smijesi]
2015 08 15
Ma znam, sorry ako je ovo moje ispalo agresivno:) Caritas ne prima donacije u robi zadnji put kad sam gledala... Steta [:sramezljiv]
2015 08 15
Hvala onda puno :-)
2015 08 16
H&M u zamjenu za vrecu odjece (normalna vrecica npr od Lidla) daje bonove od 15% popusta.
2015 08 16
Cure pozdrav... Nisam bas cesto tu niti iskusna ko vecina... Imam hrpe robe...svaki dan sve vise..neke skroz nove....nemam gdje vise to drzati.placam garazu za stvari... Moze pomoc ..... Kako napraviti tu aukciju??
2017 06 02