Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

pomoc,govor kolegice na vjencanju

pomoc krpicarke :) za 2 tj sam kolegica na vjencanju i moram odrzati govor kod predaje buketa mladenki, no sve sto sam nasla na netu mi je nekako glupo pa ako ima koja od vas taj govor da mi proslijedi, bila bih zahvalna [:smijesi]
2015 08 24
mislim ipak da to mora bit osobno.. neke anegdote ili nešto. iako u nas običaj nije držati govor, ja bih krenula nešto ovako (nadam se da će bit od pomoći) Pozdrav svima, za one koji me ne znaju ja sam...(kažeš svoje ime i recimo tko si mladenki, mladoženji). (ime mlade) izgledaš mi prekrasno, a i ti (ime mladoženje) nisi za bacit :P Ali ono što je najljepše, veličanstveno i što budi nadu u svima da ljubav još postoji je način na koji se gledate... i bla bla.. možeš ubacit nešto osobno, smišno, što god te volja... ali kad pohvališ mladu da izgleda lipo, ona će već bit oduševljena govorom [:hihot]
2015 08 24
Hahahahahaha, "nisi za bacit" !!! Ovo me sad baš nasmijalo, dobra fora! [:hihot] [:smije]
2015 08 24
hahah...budem ubacila tak nesto.kod nas u međimurju je to bas tradicija, pa ima par govora koji su standardni za tu prigodu, ali budem ih ja malo promjenila :D [:zaljubljen]
2015 08 24