Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Second hand shop?

Bok curke, trebam savjet i Vaša iskustva [:smijesi] Imam neku robicu koju bi odnesla u second hand, pa kako to funkcionira? Kako izvesti? Skoro je nova, nošena nekoliko puta i očuvana, nije poderana ili slično, ali je višak. Neda mi se bacati a i tu stavljati pa čekati godinama da se proda nešto, zato bi odnijela.. pa kako ste vi nosile? Što prihvaćaju? Konkretno zanima me područje Koprivnica - Križevci ako netko zna, no može i ostalo.. svaki savjet je dobrodošao, hvala unaprijed [:poljubac]
2015 08 25
Iskreno, nemam pojma, ali imaš second hand lanac Textile House, uguglaj pa ćeš vidjeti. ;) Sretno!
2015 08 25
ja sam pokušala lani odnijeti pa su mi rekli da ne otkupljuju robu, nego da ju uvoze. ne znam je li još tako
2015 08 25
mogu ti sutra provjeriti za Kž [:smijesi]
2015 08 25
ljubicastakosa - hvala, idem googlati [:kesi] Ninich - ne znam ni ja, baš zato sam otvorila temu da vidim tko što zna o tome, jer mi žao baciti a robica je skroz ok [:smijesi] Ana . jel bi ti bio problem? Bila bih ti baš zahvalna [:zaljubljen]
2015 08 25
ne otkupljuje textil house! to je sve iz uvoza..
2015 08 25
teja1411 - hvala [:smijesi]
2015 08 25
nema problema, Križevci su mali [:hihot] imamo 3 sec. handa. javim ti sutra predvečer, dok dođem doma :)
2015 08 25
Može, hvala Ana čujemo se [:zaljubljen] jesu mali ali su lijepi jako, bar meni [:kesi]
2015 08 25
da oni otkupljuju krpice bi propale [:smije] dobiješ max 50 lipa po kilogramu na tisku, to je sve :)
2015 08 25
najbolje otići na plac, dobit češ garant više nego li što ti SCH može platiti jer oni kupuju vani na kg
2015 08 25
A oke curke, hvala Vam [:poljubac] [:smije]
2015 08 25