Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Mango outlet

Znam da već ima hrpa tema, ali hitno mi je, napravila sam narudžbu i završila je (barem mislim) ali nisam dobila nikakav mail potvrde, da su zaprimili narudžbu.. ili oni to uoće ne šalju? Sad mi je glupo stiskati dva puta, da mi ne bi dva puta slali.. I da li kada se šalje pouzećem ima dodatnih troškova poštarine, pošto sam naručila iznad 350kn? (bespl.poštarina) Hvala
2015 09 17
Nemoj dva puta, meni na Mangu tako dva puta prošla pa imaš parade s otkazivanjem. Kad si naručila? Dodatnih troškova nema, kako pošalju račun tako bude u lipu.
2015 09 17
Jučer sam naručila, ali me stvarno čudi da ne dobiješ nikakvu povratnu info da je narudžba zaprimljena? Mislim prvi put ovako naručujem pa nemam pojma, nekako mi to logično bilo.. Kroz koliko mogu očekivati paket? Dobila sam samo ovaj mail: "you have made your selection, all you need is finalise your purchase" a sad nisam sigurna je li to prije nego što sam završila narudžbu, jer kada stisnem na complete vraća me na stranicu na kojoj sam već sve ispunila i poklikala
2015 09 17
U RH je došao kroz 2 dana, o tome što se dalje događalo s našim nesposobnjakovićima neću opet tipkat. Uglavnom, brzi su. [:smijesi] Da, po ovom ispada da nisi naručila, pričekaj, javit će se cure i odgovoriti. Meni toga nije bilo. :)
2015 09 17
ja stalno narucujem :) dode kroz 5-6 dana, dostavi ti hp express, nema nikakvih dodatnih troskova, iznos koji ti je pisao kod narudzbe ces platit kad stigne. na mail dobijes potvrdu nakon narudzbe da je naruceno. a mail koji dobijes glasi ovako: Dear .... Thank you for purchasing at Mangooutlet.com! Good news! We are now preparing your order. It will leave our warehouses shortly (we will send you an e-mail to keep you informed). You are probably hoping that it arrives as soon as possible, so if you want to know where it is, consult the Orders section. We remind you that payment shall be made immediately upon reception of the order from the courier. To simplify the payment process, we recommend you to prepare the required amount in advance. We hope you like your purchase! However, if you change your mind, you have 30 days to return the item. Consult our Exchanges and Returns section for more information. Keep in touch. Mango Team Order details Order date: 28/08/2015 Delivery method: home delivery i kad ti shippaju dobijes mail da je poslano.
2015 09 17
isto tak odes na mango stranici na my account-pa na my orders i tamo ti je popis narudzbi. Kliknes na info i na query order status i pise ti kad ti stize, mozes pratiti gdje je i sve. ukoliko narudzbe nema na popisu narudzbi, tj ta jedna bi trebala biti tamo cim kliknes na my account, pa na my orders - znaci da nisi narucila. a vracalo te mozda stalno na prethodnu stranicu jer nisi unjela sve trazene podatke za dostavu ili slicno.
2015 09 17
meni je doslo za tocno 7 dana, s tim da sam narucila u petak navecer [:kesi] da, onaj iznos koji ti pise, toliko placas [:zaljubljen]
2015 09 17
ja sam naručila jaknu da bi mi nakon 10 sati od narudžbe rekli da jakne odjednom više nema...užas
2015 09 17
Hvala puno cure, sad sam sve shvatila. Nije bilo narudžbe u orders, pa sam poklikala još jednom i dobila sam mail da ja narudžba zaprimljena :) Samo se nadam da neću dobiti mail kao i Maja, ja sam isto naručila jaknu, koju si ti naručila? :/
2015 09 17