Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Odabir odjece prema obliku tijela

Drage moje, htjela bih čuti Vaša misljena što se tiče "punijih " i nižih cura , kakav stil preporucujete?
2015 09 22
Ee i mene zanima. Lakše me preskočit nego zaobić... [:hihot]
2015 09 22
[:kesi]
2015 09 22
U C&A i Kik trgovinama bude super komada koji se mogu dobro iskombinirati za punije osobe...moderno,mladenački...sve što mogu mršavice,mogu i punije žene,samo se treba potruditi...
2015 09 22
Sve,samo ništa preusko ,a ni preširoko.Mislim da su ove haljine A kroja i tunike idelne.Tajice ili traperice tkđ.,ali s dužom tunikom da prekrije guzu i bedra,ali ne neka debela,vunena,nego lagana ,lepršava,a na nju duži ,laganiji kardigan.Koja ima struk,a dolje je široka,super dođe ova moda sa midi suknjama na struk i gore bluza,košulja koja nije uska i na to kratka jaknica,itd.Uglavnom,ne smije ništa "kipit","faldat se" i onda opseg ne dolazi tako do izražaja.
2015 09 22
A sta sa punijim listovima?? [:znoji] Prije sam kupovala hlace na muskom odjelu, al' sad i oni poceli nosit tajice od hlaca [:frustriran]
2015 09 22
Marina,pa trapezice,one se šire od koljena,a i ultra su moderne.
2015 09 22
[:sokiran] Vidis, na njih zaboravih. Tj, nisam bas vidjala jer svi nose uglavnom skinny
2015 09 23
[:smije] nose,u pravu si ,ali sve više "guraju" trapezice u prvi plan jer su one sad in.Stil 70-tih.
2015 09 23