Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Alga travel agency

Cure tko ima iskustva s ovom agencijom molim da podijeli ovdje :)
2015 09 26
imam ja..nazalost ne bas najbolje rekla bih da nisu prilagodeni mladima isli smo na novu godinu u amsterdam ja i frendica hotel je bio cca 40min udaljed od amsterdama,sa nove godine smo se morali vratit do pola 3 ujutro (a ima pjesacenja do busa),ture preduge i bezazlene,rotterdam koji je najljepsi dio nocu nismo stigle vidjeti jer smo se zadrzali u gledanju mora (nit priblizno lijepo ko nase a i totalno besmisleno),uvijek se kasnilo i sl..eto to je moje iskustvo tako da znam da njih vise necu odabirati sigurno procitaj jos na forumu jer smo nas dvije procitale par dobrih stvari pa reko ajde zali boze novaca daleko od toga,amsterdam je predivan i isplati se otic ali ne sa algom hehe [:smije] [:smije]
2015 09 26
moji su ti veliki zaljubljenici u putovanja i zadnjih par godina iskljucivo putuju s njima.prezadovoljni su... moram napomenuti da je tata porpilicno puno vremena proveo istrazujuci agencije,a prije alge su putovali dosta i na vlastiti aranzman ali definitivno im je alga best...no ,opet,to je samo njihovo misljenje..poz
2015 09 26
moja iskustva katastrofalna... putovala u pariz, na kraju su nas htjeli smjestiti u neki hostel u kojem odsjedaju kamiondžije (nalazili smo stidne dlake po krevetima i slično) pola sata vožnje busom izvan grada... na sreću, svi smo protestirali i rekli da ćemo radije spavati u busevima pa su nam sredili neki super hotelu u centru grada, na čistu sreću... sljedeće putovanje koje sam ugovorila kod njih su otkazali iako je prvo pitanje bilo da li je polazak siguran na što su rekli da je. na hitni telefon se ne javljaju, na mailove odgovaraju bezobrazno i nepismeno. na kraju sam našla aranžman u drugoj agenciji koji je puno bolji i gdje su puno profesionalniji.
2015 09 26
a i povlačili su se nešto po medijima,ja sam pročitala da su otkazali jedno putovanje u noći prije polaska...
2015 09 26
ja sam s njima putovala jednom za novu i nisam baš bila zadovoljna, vodiči ne znaju baš snalaziti se u prostoru pa nisu baš od neke koristi za informacije o ničemu vezano za grad u koji ideš.. znaju povijest grada i to je to... također, ne idem više s njima nikada
2015 09 26
Nova godina Pariz. Hotel se nalazi u sumnjivoj cetvrti, na internetu pise savjet da se ne izlazi iz hotela iza 19h zbog sigurnosti. Podzemna je kao odmah ispred hotela, bila je 15 min hodanja kroz stambene zgrade i trznicu te iste cetvrti. Vodic je bio stara budala od cca 60 godina, tjedan dana Pariza on je pricao samo u cetama i periferiji Pariza. Prolazite pored najznacajnijih tvari u Parizu a on tepe o cesti i industriji.Prednost je da sam bila vec u Parizu prije 6 godina i da sam se spremila za taj put pa povela drustvo kroz grad. Na kraju se cijela grupa odvojila od vodica, nismo ga vidjeli do zadnjeg dana.Svako pitanje grupe o vremenu, nalaženju, parizu..on bi kolutao ocima i obrusio neki odgovor, kao da vodi divlje zivotinje na putovanje a ne ljude. Isto je pricao kroz cijelo putovanje da nista ne jedemo ni ne pijemo jer je Pariz skup, da ce on rade u busu gladan sjedit nego eura dat tim prokletnicima. Takoder smo naisli na jednu gej paradu, a on je cijelom busu na mikrofon rekao: PAZITE OVE PE***ČINE sto se nasetavaju ja bi to sve pobio. Tocno takve rijeci na mikrofon grupi. Ja razumijem da on ima svoj stav oko toga, ali ne mozes biti toliko neprofesionalan. U Versailesu smo cekali 5 sati red jer Alga nije rezervirala karte za grupu.Organizacija Nove goine je bila katastrofa! Ostavili su nas u centru u 10, povratak u hotel je bio u pola 1. Nemate bas izbora jer do vaseg hotela ne vozi metro iza 1h preko blagdana. Vodic nije znao P od podzemne! Nije se uopce znao snaci na karti, na kraju je grupa skuzila sve i povela. Podzemnom do centra grada treba 15 minuta,on je forsirao voznju busom koja traje 2 sata zbog guzvi i prometa. Vozac se gubio 70 puta dnevno jer nije znao Pariz. Zadnji dan na povratku doma smo imali Salzbug. Svi smo se veselili jer je to presladak gradic, Dosli tamo u 9 ujutro, otisli u pola 11 prijepodne. Sat i pol u Salzburgu. Na planu puta pise DO KASNIH POSLJEPODNEVNIH SATI. On je na to rekao da je za njega putovanje gotovo i da on ide doma.
2015 09 30
Ne znam kakva je Alga dvije godine od moga putovanja..ali nikada vise s njima. Jako su ljubazni sve dok im ne uplatis novce, a onda bolje nista ne pitaj ni ne trazi jer ces se susresti sa najgorim ljudima ikad.
2015 09 30