Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Iskustva s agencijom kuna putovanja - Advent u Budipmešti??

Pozdrav drage djevojke! Ove godine sam se odlučila za advent u Budimpeštu s Osječkom agencijom "kuna putovanja" Molim vas iskustva ako je netko išao s tom agencijom ?? [:smijesi] Vrlo jeftine ponude imaju, malo sam gledala iskustva i na njihovoj fb stranici, ima jako lijepih i više je takvih, ali ima i nezadovoljnih iako samo par ljudi :( Hvala!
2015 09 29
I o COLLEGIUMU su pisali divne stvari i bilo je puno zadovoljnih, ali meni je ta agencija bila ziva katastorfa. Uplaceni novci za hotel s 4*, a dobili hotel s 3*. Uzas
2015 09 29
Prema mom iskustvu, iskreniji su oni koji daju negativne ocjene.
2015 09 29
hvala vam na odgovorima.. zato sam i postavila temu, jer mi je malo čudno sve agencije panturist recimo i tako poznatije, cijena za budimpeštu za advent ide od 400 kn do 450 2 dana..a vamo je 396 kn i ujedno najjeftinija opcija od svih agencija...idući tjedan bi trebali kreniti s prvom ratom i sve to, pa zato skupljam dojmove dok još imam vremena malo..
2015 09 29
Ja sam isla preko njih na par lokacija i sve je proslo u najboljem redu.
2015 09 29
hvala ti puno djevojko s najljepšim imenom [:smije] ,drago mi je da čujem i ovako nešto odma se bolje osjećam hehe [:poljubac]
2015 09 30