Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Djevojačko/momacka poklon

Ovakva je stvar, dragi i ja smo prosli tjedan pozvani da ovaj vikend dođemo na djevojacku/momacku zabavu sve u jednom.Receno nam je da ce biti i roditelji pa ce se kasnije odvojiti. Na vjenčanje nismo pozvani no nisam sigurna ni sto je ovo sto sad idemo. To je zarucnikov prijatelj, ja ga ne poznajem. Ono sto me muci je da li trebamo i szo bi trebali pokloniti posto necemo biti na vjencanju? Hvala
2015 10 12
Zovu vas na momačko/djevojačko al na svadbu ne????ja im ne bi ništa poklonila [:smije] [:smije] [:hihot] kakve su to glupe fore
2015 10 12
Hahaha bas, zasto vas zovu na ovo, a na svadbu ne, ne razumijem. Ja im ne bih nista poklonila, pojela bih i popila im sve kad vec insu zvali na svadbu [:smije]
2015 10 12
i meni bi bilo logicnije da su vas zvali na svadbu, a ne na momacku/djevojacku [:kesi] na djevojackoj se najcesce nesto kupi mladenki i to bi trebala organizirati kuma.
2015 10 12
Iskreno ja sam bila na puno i na svakakvim vjencanjima ali ovo mi je novo. Imam neki osjecaj da ce se oni tajno ozeniti pa ajmo festa. Da su nas zato zvali. Mozda i nece, ne znam ih. Zarucnik i taj mladozenja su se drugili kao djeca sad se vise ne vidaju. Ma sve cudno, zato sam zbunjena
2015 10 12
Meni nije čudno. Ako ljudi žele male svatove često onda počaste prijatelje na taj način. Ili neki naprave feštu samo za mlade nakon svadbe. Ne bih poklanjala ništa kao za svatove, uzela bih neki poklon kao da idem u goste. Cuga, slatko, kava i sl.
2015 10 12
Uopće ne shvaćam koja je poanta ljude zvati na momačku ili djevojačku a na vjenčanje ne. Ja bi donijela neku sitnicu, čisto iz kulture ako već dolazim. Tipa bombonijeru ili bocu vina.
2015 10 12
Nemam nista protiv malih vjenčanja, jako mi se svidaju. No ne znam ni sto bih obukla ni poklonila posto ovo nije ona tipicna djevojacka i ne poznajem ljude pa me zanima vase misljenje. Ja sam isto bila za cvijece za nju i dobru bocu pica za njega ali sto ako ispadne da je to vjenčanje i svi s poklonima i kuvertama osvanu? Btw rekla sam dragom da ispita di mi zapravo idemo
2015 10 12
Kuvertu uvijek možeš imati u pričuvi. [:smije]
2015 10 12
Tako sam i mislila hihihi
2015 10 12