Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

a koliko ih vi imate?

Jako mi se svidaju neki tanjuri. To bi mi onda bio cetvrti komplet. Kolegica i sestra mi govore da je to previše. A koliko ih vi imate?
2015 10 16
Ja imam 2 kompleta, ali za slučaj da imam goste tj. puuuno gostiju onda uvijek uskoči svekrva koja živi kat ispod sa svojih 4-5 kompleta [:smije] Ako ih imaš gdje držati a da ne stvaraju gužvu, zašto ne. I ako te to veseli? Ali objektivno je nepotrebno.
2015 10 16
Sest [:hihot] zahvaljujuci mojoj majcici [:smijesi] i jos mi nije dovoljno. [:jezik]
2015 10 16
6 kompleta, od toga 2 za 12 osoba, i mislim da ih nemam previše [:hihot] i to ne računajući tanjure za pizzu ili za tjesteninu, onda bi došla i do 9 kompleta [:sramezljiv]
2015 10 16
Ja imam dva kompleta i sasvim mi je dosta. Al zato imam 30+ samo ljetnih haljina [:hihot] Tu sam jaka [:jezik]
2015 10 16
Toooo!! Znaci nisam jedina. I ja bi isto htjela imati one fora tanjure za pizzu ali to jednog dana kad budemo imali svoju kućicu.
2015 10 16
Ja imam samo jedan [:hihot] Za slavlja kupimo poasticne, uvijek je casual ekipica [:jezik] Svecanija slavlja u restoran ili eventualno posudim od nekog. U svakom slucaju, ne treba mi vise, niti bi imala gdje s tim [:sramezljiv]
2015 10 16
Meni nema ništa slađe nego imati različite zanimjive, unikatne, umjetničke tanjure, šalice, čaše.. onda si svatko može uzeti onaj tanjur koji opisuje njega samog i ono kako se osjeća u datom trenutku. Ne volim te servise..mislim da su dosadni, tmurni (makar se na njima nalazilo najljepše proljetno cvijeće) [:hihot]
2015 10 16
Imam 2 kompleta (poklon za vjenčanje), ali razmišljam da si kupim jedan veliki komplet po mom ukusu [:zaljubljen]
2015 10 16
Ja uopće nemam komplet, tj nemam niti dva komada ista, sve je iz menzi, pizzeria, prijateljica koje su zaboravile, dečkiju koji su se pravili važni svojim kolačima, i tako.. [:hihot] [:hihot]
2015 10 16
Hihihi Uljesura kako fora. Ja sam dobila jedne i nisu mi bili lijepi, druge sam kupila da ne gledam prve. Treci su se dogodili,kasnije saznala da su jako skupi pa ih cuvam za posebe prilike. A ove cetvrte gledam odkako se otvorila trgovina, vec godinu i pol.
2015 10 16
Imam milijun tanjura i još ni jedno obiteljsko ili prijateljsko okupljanje (a odvijaju se tjedno barem dva puta) nije prošlo a da gotovo svi nisu bili na lageru [:hihot] Imam, npr. dva kompleta od po 12 donjih, tj. plitkih i dva kompleta od po 12 dubokih i onda ih raznoliko kombiniram :). Desertni su namjerno kupovani ili užicani ili naslijeđeni jedan po jedan imam ih tridesetak i ni jedan nije isti. potpuno razumijem i osjećam o čemu LeMoon govori [:zaljubljen] I volim da svakog dana stol bude svečano i blagdanski postavljen čak i kad jedemo nešto posve neblagdansko [:smijesi]
2015 10 16
2 kompleta.... ali zato sam u ljetnim haljinama.... nemjerljiva... mislim, broj haljina.... [:smije]
2015 10 16
LeMoon,uljeshura slažem se....tanjura i čaša svih oblika i boja ....tako da otprilike pijemo i jedemo iz omiljenih....
2015 10 16
3 seta! Večina sa plavim nijansama....
2015 10 16
1 2