Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Useljenje - što pokloniti?

kod posteljine je malo zeznuto ako im ne znas dimenzije kreveta... ali recimo neka lijepa deka ili kako su cure rekle rucnici, to je super poklon!
2015 10 16
Ja sam isto za posteljinu, samo treba paziti, meni npr. posteljina nikako ne smije biti saten ili poliester. Mislim, ne bih si nikad kupila iako ih ima lijepih
2015 10 16
Hvala Vam puno na savjetima mislim da cu pogledati rucnike i jos nesto:)
2015 10 16
ne kuzim za dimenzije za posteljinu??? ja to nikad ne gledam haha.. pa deke su sve iste, kupis za dvije osobe i to je to..
2015 10 16
pa da... ovisi o velicini kreveta... tj. o tome koliko ti je velik pokrivac. npr. moj krevet je 140x200 pa kupujem posteljinu prema tome, dok npr. moji roditelji imaju krevet 180x200 pa prema tome imaju i vecu deku i veci pokrivac sto znaci da trebas i vecu posteljinu. nisu ni deke sve iste, isto tako deke su prema dimenzijama, na svakom pakiranju ti pise koja je velicina.
2015 10 16
Nešto od malih kućanskih aparata, a da nije skupo. ja ti imam cjedilicu za citruse,u originalnoj kutiji, jedino je garancija istekla, ali vidi se da nije korišteno osim prvog puta kad sam je dobila. ako hoćeš, pošaljem ti slike. [:smijesi]
2015 10 16
imam ventilator ak kome treba 150 kn
2017 07 23
sobno bilje je uvijek lijep poklon
2017 10 08
1 2