Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Privatni zubar, Zagreb!?

Trazim dobrog( a opet ne preskupog) privatnog zubara, u Zagrebu!?
2015 10 19
Ivan GALIOT u Sesvetama [:smijesi]
2015 10 19
Dr.Herić, Kamaufova kod Petrove bolnice
2015 10 20
Izvrsna i draga doktorica ANtonijela Vacula, Grškovićeva 4 , Medvešćak , stanica poslije Draškovićeve prema Zvijezdi
2015 10 20
Preporuke kod koga NE ići: Darko Meštrović u Dubravi, i Jordan Džunžev u Trnovčici.
2015 10 20
Uljeshura, zašto?
2015 10 20
Jer obojenja na zubu tretiraju kao da su karijesi i uvjeravaju te da moraš načiniti plombu na tom zubu. [:vrti] kod njih. Jer imaju mikrokameru pa oni to mogu bolje od ostalih. [:smije] Navedena gospoda zubari su me uvjeravali (Jordan Džundžev čak još prije 15 godina) da imam ni više ni manje nego čak 15 i13 (!) karijesa koje bi pod hitno trebalo plombirati. Nisam jer sam otišla po drugo mišljenje koje mi je dalo usporedbu sa madežima, lol(kao što svaki madež NIJE rak, iako mu sliči, tako ni svako obojanje NIJE karijes, iako mu sliči, i treba znati razliku). Jedna također privatnica (ali poštena i koja zna svoj posao) mi je rekla da nemam nikakav vražji karijes i da ne diram zdrave zube pobogu. I nisam plombirala ništa. I svejednako otada imam i dalje sve zube na broju bez iznimke, i nula zadaha, ma nula ikakvih problema baš sa zubima. [:smije] A dosada su po logici već trebali svi poispadati da su ovi diletanti bili u pravu. [:hihot] Ali tako ti je to kad privatnik naplaćuje po urađenoj plombi. [:hihot] A Darko Meštrović uz nestručnost ima i mali problem sa higijenom.
2015 10 20
Zdravko Trampuš, Črnomerec, košta, ali vrijedi svake lipe.
2015 10 22
Ah Tru, iz Biograda se skokne do Brestja kaj ne o:) A druga rečenica opće nije reklama iz kataloga ,neee
2016 03 21
Topla preporuka, ne reklama :) Ne radim ja tamo ili sta.. dobra iskustva samo :O
2016 03 22